Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata valto P allasba...

Bbecy kérdése:

Automata valto P allasba ragadt. Golf 4! Haza jottem vele es utanna mikor indutani akartam nem reagall a fek lenimasra a valto. Indulni indul a kocsi! Hogyan tudom onnan komozditani, hogy legalabb arebb tudjam tolni az autot?

Figyelt kérdés

2020. jan. 2. 02:59
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Lenimasra a baj.
2020. jan. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
A P allassal rögzítetted csak? Kezifek nelkul? Meredek helyen?
2020. jan. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Minden automata autónak van egy manuális váltó kioldója. Nem tudom a 4-es golfban pontosan hol van, de általában a váltókar mellé szokták rakni a burkolat alá:

https://www.youtube.com/watch?v=CuRQMjEYkgY


A műszaki leírásában biztosan megtalálod.


Ellenben sokszor a fék érzékelő hibája okozza és semmi baja a váltónak, ez Golf-nál ismert és visszatérő hiba. Féklámpa világít?

2020. jan. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
P allasba ragt majd kezi fek be. a fel lampak vilagitanak. Hol keressem ezt a kioldo valamit?
2020. jan. 2. 18:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Megnézted a videót? Mondjuk ott. Vagy ha ott nincs akkor a gépkönyvben nézd meg hol van...
2020. jan. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen neztem a videot. Ha jol lattam abban triptonic valto van. Az enyem sima 4 fokozatu. De hetvegen megprobalkozok vele!
2020. jan. 2. 20:10
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán tudom leszedni a burkolatot. Olyan video esetleg nincs ami nem triptonic valtos?
2020. jan. 5. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!