Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit takar pontosan, hogy egy...

Mit takar pontosan, hogy egy BMW 118i-nek magas a fenntartási költsége?

Figyelt kérdés
Ez ugye attól függ, hogy kinek mi a sok, de konkrétumot nem írnak. Mi kerül “sokba”? És mennyi az a “sok”?
2020. jan. 2. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy ha csak ilyenre telik, akkor inged-gatyád rámegy a szervízre, és emellett a fenntartása sem olcsó. A régebbi kiadások többet lesznek szerelőnél, mint alattad.

Ha ez a keret, akkor keress másik típust ebben az árkategóriában.

2020. jan. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
melyik évjárat?
2020. jan. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még csak nézegetem őket, de 2008as amire gondolok.
2020. jan. 2. 19:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha e87 és N-es motorkód akkor az egy igazi xopóroller...Nekem 120D van én nem költök rá sokat,ami azt takarja,hogy mentem vele eddig 37 ezer kilométert amikor megvettem akkor volt egy 300 ezer körüli összeg,mert vezérlést cseréltek,futóművet újíttattam meg volt egy-két esztétikai hiba(új belső,mert a régi cigi szagú volt,kőfelverődések,karcok eltávolítása,teljes motortér pucoltatás szakemberrel).De azóta a kocsi csak megy és csak olajat meg szűrőket cserélek ami pár tízezret tesz ki...Ja és a fogyasztás is jó ami nálam öt és hét litert jelent,de megy,mint az itélet,iszonyat méregzsák kis kocsi!Az adók se magasak,mert egy viszonylag kis kocsiról beszélünk...Ha ezeket a költségeket el tudod viselni,jót veszel és rendszeresen karban tartod,illetve rendeltetés szerűen használod,akkor én garantálom,hogy nem lesz magas a fenntartási költsége.
2020. jan. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Nekem havi átlag 30 e Ft *2 (2 autó a szórzas kórokozója) nem sok..de ha egyre kellene ennyi az már sok lenne....
2020. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4

Köszönöm, ilyen válaszokat vártam:)

2020. jan. 2. 20:29
 7/7 Fruzsko válasza:
Azt mondják a BMW kétszer okoz örömöt, egyszer, mikor megveszed és egyszer, mikor eladod..:D
2020. jan. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!