Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gc, gls, glx, gc, gls magic,...

Gc, gls, glx, gc, gls magic, mit jelentenek ezek a felszereltseg jelzesek, es hol talalom leirva hivatalosan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Suzuki Ignis azaz auto, ami konkretan erdekel, de altalaban az osszes suzukinal ezek a jelzesek vannak, de sehol nem talalom hivatalosan leirva!


Pl tudom azt, hogy a glx nem a legrosszabb felszereltseg, de pl azt, hogy glx magic azt mar nem tudom mit jelen.

Sokat kutattama neten, de nem talalok hivatalos magyarazast rola, esetleg valaki aki okosabba temaban,be tudja linkelni nekem?

Egyebkent a legmagasabb felszereltsegu Suzuki Ignis 2003-2007.-ig keres, de igy, hogy pontosan nem tudom mi mit jelent, nem tudok valasztani.

Elore is nagyon szepen koszonom.

Udv.



2020. jan. 4. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
2020. jan. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

gc a fapad a gs a full extra


szerintem ignisben GC.GLX, GS változatok voltak, A GC és GLX ben a klima külön rendelhető volt, ezeknél általábana tipusjelzésben benen van az AC röviditésPl: glx-Ac

2020. jan. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!