Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyha nem a német konszernek...

Hogyha nem a német konszernek közül kéne választani, de olyan autót szeretnél venni amin az ember szívesen pihentetné szemeit, milyen autó lenne?

Figyelt kérdés
Legutóbb megfogalmazódott bennem, hogy új autót szeretnék venni, eddig Audi A6 C7em volt 3.0 V6, de most kiszeretnék szakadni a németből, Jaguar XFet és XJ-t néztem, de most legutóbb nagyon megtetszett a Toyota GT86 is, teljes zűrben vagyok és nem tudom eldönteni, hogy pontosan mi tetszik, néztem Mercedes CLA-t is, de ugye most a németből kiszeretnék szakadni, ennek ellenére nagyon sokan beszélnének rá a CLA-ra is
2020. jan. 4. 14:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Beülsz egy Mercedes Ml-be,ki se lehet rángatni onnan.

Bánni fogod,hogy eddig csak ilyen kis kenyérpirítókkal mászkáltál..

2020. jan. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Az ML-t már vagy 6 éve nem gyártják.
2020. jan. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szivesen ejtőznél az erkélyen, miközben a kedvencedet nézegeted? Bentley. Persze különleges színben. Gyöngyház-bordó, haragos zöld...stb...


elégedett leszel.

2020. jan. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
most akkor igazából mindegy, hogy mekkora, milyen forma, milyen teljesítménye van és mennyibe kerül, csak a p/csöd nőjön tőle?
2020. jan. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a dacia logan tetszik, ezt nem tudom miert kell törölni, talan a rasszisták az adminok es nem bírják elviselni hogy nekem egy román autó tetszik?
2020. jan. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
19%
Fszt érdekel neked mi tetszik bohóckodni húzzál a humor topicba
2020. jan. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy régi Twingót. Van egy ábrázata szemből, szemezhetsz vele naphosszat. XD
2020. jan. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Audi A6 C7-től nagyon nehezen találsz jobbat. Én pont ebben vagyok, van egy 2012es A6 C7-em lassan 3 évre, vágynék már másra, de egyszerűen nem találok olyat, ami adott összegen belül übereli ennek a kenyelmét, erejét.
2020. jan. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Német kommerszem khm.. Konszernem van, de egy Alfa Stelvio QV-t elnézegetnék(Ferrari akapokra épített motorral) 😎
2020. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Lexus GS
2020. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!