Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik típus válassza manapság...

Melyik típus válassza manapság az ember? Német-olasz-francia vagy japán és egyéb ázsiai márka?

Figyelt kérdés

Golf,astra,focus,megane,c4,308,auris,civic,i30 vagy cee'd.benzines évete 15 ezer futás teljesítménnyel számolva benzines jöhet szóba, mert nembiztos hogy a plusz felarat visszahozna a diesel. Városi használat 40% többi orszagút néha pálya.

Kompakt autó mindegyik használatra tökéletes, ezekről kérnék érveket ellenérveket. Mi alapján döntenek a választás vagy nem választás melett.


2017. jún. 7. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
olasz francia, ázsia kiesk számomra, a német és japán jó lehet, attól függ neked melyik jön be jobban
2017. jún. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem japán van most is. És nem bántam meg.
2017. jún. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem is volt japan az mazda 3 jelenleg golf 6,de új autoba gondolkodom de manapság nehéz a jó választás
2017. jún. 7. 22:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Golf kicsit túlárazott a 4-estől pedig öreg autó, első autónál szempont volt de inkább ázsiai autót választottam, jobban felszerelt típusok olcsóbban is elérhetőek, és nem mondanám fapadosnak őket egy astra-val szemben.
2017. jún. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 crudy ***** válasza:
84%
A farncia olasz es egyeb azsiai rogton kihullik elv ma.mar alig ha mukodik mivel egy olasz mar nem olasz stb. Inkabb tipusokra kene bontani. Pl egy 159es alfa egy jo konstrukcio mint egy fiat punto is nagyon sokat megy. Mig pl egy lancia nem.biztos h olyan tartos vagy akar egy 156os alfa. Francia dizel motorok nagyon jok mostanaban. A dacia roman volt, darab szar is volt. Ma mar renault de meg mindig sehol a francia minoseghez kepest. Francia elektronia nem jo. Volvo dizelek nagyon jok. Spanyol benzinesek annyira nem. Japan motorok jok de jellemzoen rozsdasodnak. Szoval nagy a szoras es mar nem az hatarozza meg h honnan jon az auto.
2017. jún. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazából az összes jó, ízlés kérdése, hogy melyiket veszi az ember. Mondjuk az olaszokkal azért picit több a baj, de ebbe most ne menjünk bele. Én maradok a németeknél.
2017. jún. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MIstvan75 válasza:

Olyat vegyél, ami már egy ideje gyártásban van.

Használt esetében meg ami sokáig gyártásban volt és a gyártás végefelé jött le a sorról.


Japánokra nem kifejezetten szokott panasz lenni.

Vagy vegyél nyugatit japán motorral.

2017. jún. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!