Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Harmadik autónak, budapesti...

Harmadik autónak, budapesti rohangálásra Renault Clio 1,5 dci (2002-4), Corolla E11 1,3b, A3 (1998-2001) 1,9 tdi?

Figyelt kérdés
Alacsony városi fogyasztás és viszonylag olcsó üzemeltetés a cél.

2020. jan. 5. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Városba én nem javasolnék dízelt. Nekem Thalia-m van (1.5 dCi), nagyon szeretem, de városban nem kínoznám, ha nem muszáj. Jó autó a Clio, de ha rohangálósnak lesz, akkor inkább benzinest nézz belőle.
2020. jan. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Mégis, hová való egy Clio, ha nem városba? Autópályára? Terepre? Hagyjuk már ezt a "dízel nem városba való" baromságot.
2020. jan. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Dizel nem varosi rohangalasra valo.
2020. jan. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Na, ez is. Mi a tökömre való a Clio? Mire való egy dízel Smart, A2-3, Corsa, Polo, meg a többi fis-fos kisautó? Országúti cirkáló?
2020. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Túrórudi, látom téged sem az eszedért szeretnek...
2020. jan. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%
Én megértem, hogy számodra a Tháliád az országutak királynője, de attól még az is egy boltbajárós, gyereket ovibahordós városi fostalicska, függetlenül attól, hogy milyen motort pottyantottak bele.
2020. jan. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Eleve az is hülyeség, hogy dízelmotort raknak ilyen kisautókba (meg nagyjából minden személyautóba), városban használni meg még nagyobb hülyeség. Én még a benzines kocsimmal is csak akkor megyek városban, ha 0 fok alatt van a hőmérséklet vagy esik az eső vagy valamit gyorsan kell elintézni. Úgyhogy én városi kocsinak egy 1.4-es benzinesnél nagyobbat nem vennék. Azokkal viszont a fogyasztás 6-7 liter felett lesz, télen akár 10 is. Vagy elektromos.
2020. jan. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tényleg mennyivel jobb egy benzines kis fűnyíró a városba, ami 1000x lefullad indulásnál, és csinál 15 literes fogyasztást, míg egy dízellel alapjáraton elketyegsz, gáz nélkül elindulsz, és a fogyasztása szinte csak órában mérhető, nem távolságban....
2020. jún. 28. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!