Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért csinálja ezt az új...

Miért csinálja ezt az új hangszóróm?

Figyelt kérdés
Adott egy autó, benne gyári fejegységgel. Most vettem az első kettő ajtóba (csak azokban van) hangszórót, mert a gyári már ragasztott volt, és tönkrement. Be is szereltük, de azt vettük észre, hogy recseg, mind a kettő. Nem hiszem, hogy a hangszóró lenne a rossz, főleg nem egyszerre mind a kettő. Olyan ez a recsegés, mintha valami zavarna mondjuk egy rádiócsatornát. Akinek lenne ötlete, az kérem írja meg. A hangszórók pedig ezek: [link] Nem várom el, hogy kristálytiszta legyen, meg tökéletesen nagy durranás legyen az egész, mert tudom, hogy gyári fejegységgel lehetetlen lenne amúgy is. De azért szerintem nem kellene recsegjen.

2020. jan. 5. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ki se próbáltátok beszerelés előtt?
2020. jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De, teljesen jól működött.
2020. jan. 5. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!