Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra F 2 utas hangszóró...

Rolcsykah kérdése:

Opel astra F 2 utas hangszóró probléma, mitől némult el a hangszóróm?

Figyelt kérdés
a minap vettem egy Alpine SX+-1750S 2 utas hangszórót siekrült bekötni az első indításnál szépen szóltak, lekapcsoltam majd megint be a rádiót és a ekkor már nem szóltak a hangszórók mi lehet a goondja? visszatettem a régi hangszórót annyira hogy na az szól e de már az sem szólt Biztosíték lehet vagy valami más? a válaszokat előre is köszönöm!

2016. szept. 16. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet amúgy csak a fejegységen állítottál el valamit.
2016. szept. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kiderült végül mi lett a gondja. Az volt a baj, hogy nagyobb hangerőn a rezgéstől a két kábel összeért és emiatt némult el mindig a hangszóró mindent szépen leszigeteltem egyenként majd visszaraktam azután nagyobb hangerőre raktam hogy nagyobb rezgésnél mi a helyzet és minden gond elszállt :)
2016. szept. 17. 17:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez jó tapasztalat volt neked, hogy normálisan kell megcsinálni... :)
2016. szept. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!