Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes átmosni a váltót?

Érdemes átmosni a váltót?

Figyelt kérdés

Audi A6 3.0 TDI 240000 km-rel. automata (2006-2008 széria)

Valószínüleg még nem lett lecserélve az olaj a váltóban.

Nemsokára lecserélem az olajat.

Ilyenkor érdemes átmosatni a váltót?

Ha leengedem a régi olajat akkor látszik rajta hogy gyári olaj-e vagy cserélve lett?



2020. jan. 6. 22:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
46%
Automata váltóról van szó, nem is az őskoriról, ennél már elég pontosan be van határolva, mi mehet bele, ez a "minimum részszintetikus " javaslat nagyon nem ide való. Azt pedig, hogy mit tud eredményezni egy olajcsere ismeretlen előéletű, sokat futott autóknál, azt kérdezd meg azoktól, akik meglepődtek, mikor az addig tünetmentesen működő váltójuk megbolondult egy olajcsere után.
2020. febr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#10-es válaszoló vagyok, én nem vitatkozom veled túrórudika! csak a kérdésre válaszoltam. mondod hogy ez automata váltó és nem is őskori? Nem őskori, csak 2006-os széria.

Egyébként 59 éves vagyok, (gondolom szerinted őskori :D) 30 évig szerelőként, 11. éve műhelyvezetőként tengetem napjaimat!

2020. febr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Olyat már én is hallottam hogy valaki lecserélte az olajat és utána rossz lett a váltó de nem hiszem hogy az olajcsere miatt. Olajcsere nélkül is tönkrement volna csak pont akkor hibásodott meg.

Köszönöm a válaszokat!

2020. febr. 11. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!