Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhanemüt vesztek...

Milyen ruhanemüt vesztek turkáloba? Gyakran vásároltok ilyen helyen? Érdemes ki/átmosni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem túl gyakran megyek turiba :) De van h nagyon jó dolgokat ki lehet fogni. Én leginkább pólókat esetleg kardigánokat szoktam venni.A múltkor egy teljesen új cimkézett Hello Kittys pólót találtam 200 ft ért. Utánna néztem a neten a boltba ugyan olyan kb 3000 ft :) szóval érdemes. Persze van h semmi jó nincs. És MINDENKÉPPEN mosd ki jó alaposan! :)
2011. nov. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Imádok turiba járni. Persze csak akkor veszek meg valamit, ha tényleg jó. Nem izgat, hogy márkás-e, csak jól álljon, jó legyen az anyaga és ne látsszon rajta, hogy használt (vagy legalábbis agyonhasznált ne legyen). Inkább azt írom, mit NEM vennék turiban: fehérneműt, fürdőruhát, cipőt. Ezeket nem igazán lehet kitisztítani, de a többi mindig a mosásban kezdi.
2011. nov. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fél ruhatáram onnan van, de abszolút nem látszik meg. Ja, megjegyzem 16 vagyok... :D Egyértelműen ki kell mosni, hisz használt. Amit nem vennék az fehérnemű és fürdőruha. Cipőt én spec. veszek, van is egy Salamander magassarkúm ami 20ezer pluszos kategória, az enyém meg volt 500ft... :D
2011. nov. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ÉN imádok turizni mindig járok. Az összes ruhám onnan van. Gucci táskát is vettem ott (eredeti a címke is benne volt)

És a ruhákat érdemes előtte kimosni.

2011. nov. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!