Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó subwoowernek a tápot honnan?

Autó subwoowernek a tápot honnan?

Figyelt kérdés
Vennék egy kiegészítő subwoofwert a kocsimba, mert sz@rul szól a rádió ami benne van. Nem nagy 600/300 watt, aktív. A tápot egyenesen az aksiról kell bevezetni vagy lehet az elosztó panelből is (kinti v. benti?), és hogyan?

2020. jan. 7. 00:27
 1/10 Armstrong01 ***** válasza:
Nekem akkumulátorról megy.
2020. jan. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Akksiról közvetlenül
2020. jan. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%

Ha találsz egy bekötési pontot akkor jó a panelről .

Akik nem értenek hozzá azok viszik az akksiról , ami elég szegényes megoldás.

2020. jan. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 D. Brasco ***** válasza:

3-as nyilván a profi építéseknel is azert huzzák az akksirol a kabelt mert nem értenek hozzá.....

A kérdezőnek meg annyit,hogy ha a radiod gagyi akkor nem fog szebben szolni semmi ha veszel bele egy woofert!

2020. jan. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 dirtboy ***** válasza:

3-as

tápot aksiról viszünk,majd több erősítő esetén tápelosztóval el lehet osztani.

testkábel az aminek megfelel egy fémtiszta megfelelően rögzíthető pont is.

2020. jan. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A rádiónak szép a hangzása. Tisztán szól. Az autóba elég...lenne, de a basszust torzítva reprodukálják az apró ajtós hangszórók. Csak kiegészítésnek kellene. Az aksis megoldás jónak hangzik, de hogyan töltitek? Nem komplikált?
2020. jan. 7. 19:51
 7/10 A kérdező kommentje:
megkavarodtam, azt hittem tettetek a csomagtartóba külőn aksitó (amúgy van egy felesleges aksim, így nem megoldható???).... úgy értitek, be van vezetve az autó aksijáról vezeték? Hol vezetitek be? Biztosítékot szokás tenni?
2020. jan. 7. 19:54
 8/10 D. Brasco ***** válasza:
Ja ha ilyen kerdesek merultel fel akkor te ennek hozza se kezdj........mert rosszabb esetben az lesz a vége hogy nezheted ahigy porig ég az autód egy zárlat miatt.......
2020. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
D Brasco ha megfelelő vastagságú vezeték van használva, akkor nem lehet gond...és tudnák építeni vezérlőt, ha külön aksiról táplálnám, de ez komplikáltnak tűnik. És nincsen tapasztalatom az ilyesmivel, ezért teytem fel kérdést. De fő gondom azzal van, hogy hogyan vezetem be a vezetéket? De talán erre már nem kapok választ, majd valamit kitalálok...
2020. jan. 8. 01:07
 10/10 dirtboy ***** válasza:
Aksira kötöd, egy megfelelő biztosítékkal ellátod, után átvezeted a tűzfalon. Beltérben pedig küszöbborítás alatt szokott helylenni. Viszont hangszóró vezetéket és rca vezetélet kerülni kell vele ha nem akod hogy zajt szedjenek össze a tápról. Illetve rögzíteni kell a vezetéket ne tudjon mozogni mert a súrlódás nagyon nem hasznos hosszú távon.
2020. jan. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!