Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak szakértőknek! Találtam...

Csak szakértőknek! Találtam egy Audi A4 Avantot.2000-es évjáratút.2.5 Tdi motorral. Tudom problémások. De mire kell számírltani éves 20000 kilométerrel?

Figyelt kérdés
2020. jan. 7. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A probléma nem az évi 20000-ből adódik hanem ami benne van az alatt a 20 év alatt.
2020. jan. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem igazán lehet megmondani, hogy mire lehet számítani. Ha tudod, hogy problémás motor, utána tudsz nézni annak is hogy konkrétan mi a probléma vele. Aztán meg kell tudni, hogy ezeket mikor hogyan javították, ha egyáltalán már javították. A többi viszont lutri. El kell menni, meg kell nézni, hozzáértővel át kell vizsgáltatni. Ennyi idős, sokat futott autónál bármi más is előjöhet.

Szerintem reálisan nézve ilyen kis pénzből el kell engedni az Audi-t és kell nézni egy fiatalabb, relatív jobb állapotú 1.9 131 lóerős PD Passat-ot.

2020. jan. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 D. Brasco ***** válasza:
100%
Én megmondom neked mire kell számitani....SEMMI JÓRA!!!!
2020. jan. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pénznyelőre lehet számítani
2020. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!