Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogóhoz univerzális hátsó...

Robogóhoz univerzális hátsó lengéscsillapító?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Adott egy 50-es Italjet robogó, hátsó rugóstagot kellene cserélni. Nem az enyém a motor, típusában nem vagyok biztos, nem is láttam még, szóval a kérdés inkább általános elméleti.


Láttam, hogy robogókhoz vannak "univerzális" lengéscsillapítók. Ezeknek mekkora az esélye, hogy beépíthetők (feltéve persze, hogy előtte a tulajjal egyeztetek és megfelelő felfogatásút veszek)? Vagy alapvetően az összes robogó ennyire egy kaptafára készül, hogy igazából mindhez jó az univerzális?


Illetve még egy: kaphatóak különböző hosszban, a hosszuk hogy van meghatározva? "Nyugalmi" állapotban a rugó beállítása határozza meg a hosszot, nem? Mert ezeken állítható a rugó, szóval honnan tudjam, hogy milyen hosszúra van szükségem?


2020. jan. 8. 19:00
 1/1 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

Kiszerelt állapotban merd, ha állítható akkor kb kozepallasba elofeszitve

Azért uni mert kb jó lesz... A keménysége, csillapítása... Kb 70+70 kg és max 60-70 tempohoz

2020. jan. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!