Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitsubishi L200 (2005-2014)...

Mitsubishi L200 (2005-2014) generációjának van valami motorikus, elektromos buktatója?

Figyelt kérdés
Ahogy nézem ugyanaz a motorkódú motor van benne, mint az előzőben (4D56), de gondolom már Euro5 részecskeszűrővel.? Mennyire tartósak ezek a motorok, valakinek tapasztalat?

2020. jan. 10. 08:53
 1/3 Vortrex ***** válasza:

Én is pont ezeket nézegetem. Volt egy nagyobb visszahívás a motorvezérlők és a rosszul felszerelt légtömegmérők miatt, amitől dadogott és sokat evett a kocsi. [link]


Az automata váltó elektronikáját bántják még, és sokan mondják, hogy a küszöbök is gyorsan rohadnak, eltörnek a laprugók, de a motorjára nagyon kevesen panaszkodnak. Héba-hóba olvasni, hogy elrepedt a hengerfeje, de most ez bármilyen autóval előfordul.


Hasonló árkategória a Nissan Navara, amiről motorikusan csak rosszat lehet olvasni. 40e km-ként cserélni kell a láncos(!) vezérlést, láncfeszítő görgőket, 100e-ként az olajpumpát se árt.


Árkategóriájában az L200-ra érkezik a legkevesebb panasz, és az se hajtásra. Szerintem jó választás.

2020. jan. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De jó, hogy írtál, köszi. Ezek alapján már engem se tántorít el. 4x4-en találtam egy cikket, [link] amin lehúzták, de a Rangerhez és a Navarrahoz képest ezek alapján és amit Te is írsz, messze a leghasználhatóbb Pick Up a Hilux mellett akkor. Azt tudod esetleg, hogy ez az L200 már részecskeszűrővel jött ki?
2020. jan. 10. 12:00
 3/3 Vortrex ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy van-e benne részecskeszűrű. Igen, a Hilux-ot és az Isuzu D-max-ot mondják még nagyon megbízhatónak.
2020. jan. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!