Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vannak autók Rolls-ok/Bentley-...

Vannak autók Rolls-ok/Bentley-k és Mercedesek/Jaguarok KÖZÖTT (presztízsben, árban, mindegy)?

Figyelt kérdés
Vagy az ott "üres sáv", amit egy gyártó sem "töltött fel" még?

2020. jan. 10. 14:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

" A fölösleges sz@rokat kell megszüntetni és helyébe hely kitöltő autómárkát betervezni! Mert lehet a Maserati/Porsche jó példa is, de az csak egy újabb Mercedes forma, igazából semmi megkülönböztetés nincs Merci és Maserati között, illetve a másik meg csupán sportkocsi. "



Jóságos ég... Szerintem kezeltesd magad pszichológusnál.

2020. jan. 13. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A Maseratinak a Ghibli és a Quattroporte pont az a kategória amit keresel, de a Mercinek is vannak drágább AMG vagy Maybach modelljei, amik kevéssel a Rolls alatt vannak de ritkábbak és exkluzívabbak mint egy Panamera. A Bentleynek pedig nem 100+ milliósak az alapmodelljei, "csak" 40-50 újonnan (Continental GT pl., a Bentayga kicsit több de az sincs alapon 100), száz milliónál csak a legdrágább Mulsanne kezdődik csúcsfelszereltséggel meg az exkluzív limitált szériák csúcsváltozatai. De az Aston Martinnak is van pl. a Rapide ami szintén ez a sáv, Lamborghini Urus is 100 millió alatt van (ha nem is sokkal), szóval nem értem a problémát.
2020. jan. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire halt ki a téma, de milyen sávra gondolsz? De úgy mégis? Szerinted miért nincs feltöltve a piac? Vagy mit hiányolsz?


A BMW/Merci/Audi trióból a luxusmodelleket (A8/7-es/S osztály) feltornászod extrákkal lazán 50 millióig, vagy efölé.

Aztán még meg lehet spékelni ezeknek a sport változataival.

A Porsche is valahogy így mozog.


Egy Bentley Continental GT pedig 60-65 millió körül kezdődik, ezt is lehet extrázni az egekbe.


Az új Rolls Royce-ok pedig 100 milliót is meghaladják.


Akkor mit hiányolsz egyébként? Őszintén nem értem.

Van egy olyan ársáv, ahol nem találsz luxusautót? Ha igen, kérlek konkrétan írd le, mit hiányolsz. Vagy hova akarsz te új márkát "feltalálni"?

2020. febr. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló ,hogy kihalt a téma és mindenki leírta nagyon jól az igazságot előttem is. De nem tudok szó nélkül elmenni a kérdező megnyilvánulása mellett. Nem tudom,neked milyen autód van vagy milyen autót akarsz/akartál venni,hogy neked bele kellett törődni,hogy csak "ennyi" autó van a palettán. Amiket leírtál az A5-ről A7-ről és BMW-ről illetve Merciről valamiért csak gyártják. Más különben ha nem kéne a kutyának se nem lenne új széria belőlük így ezen elgondolkodnék a helyedben. A Lamborghini Urus ahogy már írták előttem az micsoda szerinted? A Maybach szerinted mi? Az meg,hogy Mercedes meg Maserati között nincs különbség vagy megkülönböztetés ergo egyforma a te szemedben az a te hozzá nem értésedet tükrözi.A saját kérdésedben van a válasz,hogy mi van az 50-70 milliós Mercik után, a Bentley mivel az 65 milliótól kezdődik az alap de még jó pár más autót is mondhatnánk. Az Aston Martin is 70 milliótól kezdődik ha azt te sport kocsinak titulálod akkor a Bentley Continental GT is nyugodtan lehet sport kocsi attól függetlenül ,hogy luxus is egyben mind a kettő. Ezeknél a kategóriáknál a sport illetve a luxus fogalma között összefonódás van. Szóval nem tudom milyen világ fájdalom van rajtad meg mivel akartad feltölteni a már feltöltött árrést de ajánlom ,hogy nézd meg jobban az autókat BELÜL is aztán rájössz,hogy mi a luxus meg hogy nincs szükség új márkákra mert le van fedve az autó piac és minden igényt kitudnak elégíteni a gyártók. Apropó hidd el sokan örülnének ezeknek a kocsik bármelyikének. Gondolom azért téged azóta sem fenyegetett az a veszély ,hogy milyen kocsit vegyél 70 és 150 millió között mert elméleti síkon vergődtél itt nekünk.
2020. jún. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, hogy ekkora szellemi fogyatékosokkal van tele a társadalom, mint a kérdező, és még neki áll feljebb, ha kap értelmes válaszokat.


Végig csak fújja, hogy mekkora tragédia. Mi??? Drágult a kenyér, vagy mi lenne a tragédia? Úgy csinálsz, mintha valaha az életben ezeket meg tudnád venni, amiket említettél. Világosan leírta minden válaszoló. Itt nincs semmilyen lyuk. Minden prémiumgyártó olyan 7-8 millióról indít, és 50-60 millióig kínál a kompakt autóktól kezsve SUV-okon át nagy Szedánokon keresztül a sportautóig szinte mindent. Fölötte pedig jön a Bentley/Rolls Royce kategória. Milyen sávot akarsz a kettő között betölteni? Így is több autómárka/típus létezik mint amire szükség volna.

2020. júl. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!