Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóba szeretnék lábtér...

Dávid0511 kérdése:

Autóba szeretnék lábtér világítást szerelni és ezzel kapcsolatban kérnék segítséget. Tudna segíteni valaki?

Figyelt kérdés
Autóba akarok lábtér világítást szerelni és én nem szivagyójtóról akarom működtetni hanem az autó fényszóró kapcsolójával szeretném működtetni azaz a fényszóró kapcsolóhoz akarom bekötni hogy akkor világítson ha a fényszórót felkapcsolom. És oda be lehet kötni?
2020. jan. 12. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány watt az a plusz világítás?

De én azt hiszem az is reléről működik és neked is a relé utánra kellene bekötnöd, nem a kapcsolóra.

2020. jan. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez így mért jó? Menet közben is folyamatosan világítani fog. Nem lesz zavaró városon kívül, ahol éjszaka kint tök sötét van?

Én a beltér világításra kötöttem led paneleket a lábtérbe. Ajtónyitásra szépen felkapcsol, becsukáskor dimmelve alszik ki. Menet közben nem világít, ezért nem is zavaró. Nem lengedezik kábel, nem kell semmit, ki-be dugdosni, nincsenek utólagos kapcsolók, automatikusan teszi a dolgát.

2020. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!