Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sikeres kresz vizsgát tettem,...

Sikeres kresz vizsgát tettem, de nem kaptam semmilyen papírt róla, vajon fent van valahol a bizonyitek?

Figyelt kérdés
A sikeres vizsgamrol

2020. jan. 12. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Már semmiről nem adnak papírt, minden elektronikus úton megy. Vagy az autósiskola fog keresni, vagy te mész be kifizetni a gyakorlati képzés árát és akkor megbeszélitek a továbbiakat.
2020. jan. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak az a helyzet, hogy kb 2 honapja vizsgáztam, de nem szoltam be az autós iskolának , hogy sikerült a vizsga. És most más helyen szeretném a gyakorlati részt csinalni
2020. jan. 12. 15:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem neked kell beszólni. Nem tudom pontosan hogy működik, de a rendszer a te adataihoz köti a sikeres vizsgát.
2020. jan. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem annak idején nem elektronikus volt még, de a lényegen nem változtat.


Szóval amikor leteszed a vizsgát, akkor neked kell lépni. Felhívod az iskolát (ahol a gyakorlatot szeretnéd csinálni), mondod, hogy KRESZ vizsga után szeretnéd elkezdeni a gyakorlatot és majd útbaigazítanak. Két opció van, vagy kiosztanak neked egy oktatót, vagy neked kell választani valakit.


Csak egyre figyelj: autósiskolák szoktak olyan akciókat csinálni, hogy az elméleti tanfolyam ingyenes, ennek viszont az a feltétje, hogy a gyakorlatot is náluk csinálod és ha mégis más iskolával csinálod a gyakorlatot, akkor utólag ki kell fizetni az elméleti tanfolyamot az első iskolának. Ha netán te is ingyenes elméleti tanfolyamot kaptál, akkor ezt ne felejtsd.

2020. jan. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek!
2020. jan. 12. 16:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Az iskola szzámítógepes hálózaton mrgkapja az értesítést a tanulója sikeres (vagy siketelen) KRESZ vizsgájáról.

A gyakorlati rész elkezdéséhez többnyire a tanulótól várják az első lépést, ő kezdeményezze a vezetés gyakorlásáról a tivábbiak megbeszélését, ha nincs arra pillanatnyilag pénze, az iskolától nem zaklatják.

A befizetett tandíj esetén is lehet csönd, sok oktatónál több hónapos a várólista (ezért is kell a tanulónak rákérdezni a további teendőkre)

2020. jan. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp meg kell keresned a jelenlegi autós iskoládat, mert a másik iskolába való átjelentkezést ők fogják intézni, kiállítják a papírokat, ilyesmi. Akkor rá tudsz kérdezni, de ők elvileg a rendszerben látják, hogy neked sikeres vizsgád van, és ezt a másik iskolában is látni fogják majd.
2020. jan. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!