Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 406-ot milyen motorral...

Peugeot 406-ot milyen motorral érdemes venni?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömnek van egy 2.0 benzines 406,ő szereti tizen x éve használja,komolyabb baja nem volt neki,na én is egy 406ost szeretnék venni,de nem tudom milyen motorral lenne jó,a 2.0 dízel amivel szemezgetek,nemtudom hogy ez a motor mennyire nyűgös,vagy 1.6 benzin,azt pedig gyengéllem,a lényeg az az lenne hogy be fogyasszon sokat,napi 50 km ingázásra kellene,a lényeg hogy minél többet tudjak spórolni vele,az ilyen kommentek nem érdekelnek hogy vegyél swiftet meg vegyél 1.9 TDI,meguntam hogy az autót csak tankolni kell és semmi baja.xd

2020. jan. 12. 17:46
 1/7 A kérdező kommentje:
*ne fogyasszon sokat
2020. jan. 12. 17:49
 2/7 anonim ***** válasza:

Az elején azt írod, milyen f/sza az az egy darab, amiről tudod, hogy nem kell szerelni, aztán a végén, meg ne legyen 1.9 TDI (gondolom VAG), mert túl megbízható...

Egyébként, szerintem, akinek csak ilyen olcsó autóra futja, annak, karbantartásra sem lesz sok, szóval a lehető legolcsóbban fenntartható autót kell vennie. Én ebben a kategóriában csak VAG dízelt, esetleg Astra G-t vennék.

2020. jan. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért mert te új autót veszel,biztos hitelre,azért a kispénzűnek ne vagánykodjál!Most azért mert én 406ost akarok,te neked miért baj?!Volt 1.9 tdim, megbízható kocsi,de mivel tetszenek a 406ok azért akarok,tudom hogy francia,tudom hogy alapból nyűgösek,de olyan autót akarok belőle ami megbízható,nem fogyaszt sokat,tehát mikor azt írtam hogy nem kell 1.9 TDI,nem csak tankolni szeretném hanem szerelni is,azzal arra gondoltam hogy a francia autók alapból megbízhatatlanok egy 1.9 tdihez képest!Ha még nem tudsz normális választ írni akkor ne válaszolj!!!Máskor is tettem már fel itt kérdés és akkor sem tudott senki normális választ adni!!!
2020. jan. 12. 20:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Normális választ kaptál.

Ebben az árkategóriában a megbízhatót is lehet szerelgetni, kisebb nagyobb baja már lesz mindennek előbb utóbb. Öreg, sokat futott autók. Ha neked ilyen szerelési fétised van, akkor lelked rajta. De ugye az alkatrészt is meg kell venni. Na meg az sem mindegy, hogy mennyit áll az autó, mert rossz, amikor kellene. Persze, ha van mellette egy másik munkába járós és nem gáz, hogy kiesik a kocsi 1 hétre akkor még jobb. Ha meg ennyire kell a 406, akkor szerintem nézd meg a coupe-t is. Fogyasztásra meg ott a spiritmonitor.de


Egyébként pedig ne tippelgess, hogy miből és milyen autót vettem, mert nagyon mellélőttél…


De erre is nyomogasd a minuszt.

Ha csak támogató válaszokat vársz, akkor ne ide írd ki a kérdést, hanem egy facebook postba és számold a like-okat.

2020. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kösz
2020. jan. 12. 20:49
 6/7 Mickbro ***** válasza:
Egyik kollegamnak 2.0 Hdi je van. A motorjaval allitolag sosem volt baj. Mas forrasokbol is azt hallottam h a psa 2.0 hdi nagyon jo motor. Nem is fogyaszt sokat 5,5-6 l el lehet jarkalni vele.
2020. jan. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mickbro ***** válasza:
Peugeoteknal a hatso futomu tervezessel vannak voltak gondok. Nezd meg, ne terpesszenek a hatso kerekek!
2020. jan. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!