Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen családi autót tudtok...

Milyen családi autót tudtok ajánlani egy kifejezetten hosszú lábú apának és családjának?

Figyelt kérdés

190 cm vagyok, de ülve átlagosnak tűnök, tehát a lábam aránytalanul hosszú. 2 gyerekem van, egy 5 éves és egy 2 éves. Eddig bírtuk az Opel Astra J kombit. Amelyik gyerek mögöttem van, az vagy szenved, hogy nem fér el, vagy nekem van nyakamban a lábam és nem tudok rendesen vezetni.


Szeretnék olyan használtautót venni 3 millióból, ami ezt a problémát megoldja, köszönöm a tippeket. Nincsenek extra igényeim, ne legyen lomha a kocsi és legyen biztonságos.


2020. jan. 12. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Mondeo kombi van, 192cm-el vezetem, a mögöttem ülőnek is van még így lábtere bőven.
2020. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáljatok ki egy Priust, állítólag bőséges lábtér van benne, elől s hátul. :)
2020. jan. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Skoda superb?
2020. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

El kell menni egy autókereskedésbe, és kipróbálni néhány szóba jöhető autóban a helyet, ami neked is tetszik.

Pl kívülről nézve egy Ford Galaxy szép nagy autó, de azt csak te tudod letesztelni, benne üllve milyen, és egyáltalán tetszik-e

Ugyanez igaz a többi, szóba jöhető autóra.

2020. jan. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 oecsi válasza:
182cm vagyok. Ford mondeo 2009-es modelem van. Bőven elférek és még mögöttem is bőven elférnek, de az előd model is tágas.
2020. jan. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ki kell próbálni több autót. Valószínűleg szinte fetrengve vezetsz, ha még egy gyerekülésben ülő sem fér el mögötted. Szerintem így bőven egy kategóriával feljebb kell nézegetned (SuperB, Insignia, stb.)
2020. jan. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egyterűbe biztos elférsz és az a legjobb családi autónak.
2020. jan. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Berlingo
2020. jan. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!