Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Férfinak Fiat 500-as? Nekem...

Férfinak Fiat 500-as? Nekem nagyon bejön

Figyelt kérdés

Évek óta tetszik az új fajta Fiat 500-as, ráadásul olyan színekben, mint strandkorlát kék, sárga, vagyis az ilyen nagyon feltűnő színekben.


Ráadásul nem egy vékony trendi srác vagyok, nem lyukas térdű farmerban, hanem egy szimpla, mérnők kinézetű kocka, aki 30 felett jár.


Mit gondoltok, megengedhetem magamnak a mai társadalmi nézetek mellett, hogy Fiat 500-ba üljek? Minden haverom Octaviával, BMW E39-el, és hasonló autókkal jár.


2020. jan. 12. 23:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

És?

Tetszik, akkor vedd meg!

2020. jan. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Pirossat vegyél lehetőleg. :D :D Ha már msá meg azona ggodik.
2020. jan. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Jópofa kis autó az. Ha tetszik, miért ne?
2020. jan. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Te is olyan madár vagy aki félig másoknak veszi az autót. Kicsit kevesebbet kéne törődni azzal ki mit gondol rólad és, hogy a tömeg birkái mire presszionálnak.
2020. jan. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
Én meg 21 évesen egyterüzök, tegnap oszkárosnak néztek :D , ha tetszene az a poci autó én pont leszárnám mi a ciki. Multipla is tetszik, csak azzal meg az a abjom, hogy nem megy le az ablaka. :(
2020. jan. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%

Vedd meg, ami tetszik.

Az emberek nagy része leszarja, hogy milyen fajta autóban üldögélsz. A többinek is max. 2 percig érdekes.

2020. jan. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Beviz Elek ***** válasza:
55%

Megpróbálom úgy, hogy lehetőleg ne legyen nagyon sértő.


Ha meglátok egy férfit egy ilyen tipikus csajos autóban, akkor egyből arra gondolok hogy a barátnője adta kölcsön, nem igazán tudok arra gondolni hogy magának ilyet venne.

Tudom, változik a világ, de én még a hagyományosabb értékrendben nőttem fel, nálam a férfi nem azt jelenti hogy valami lóg a lábai között, hanem azt hogy erős, a család feje, nem riad vissza a fizikai munkától, nem sír ha leizzad, koszos lesz. Tehát tesztoszteron, verseny szellem, stb.

Nem mondom hogy A8-cal, 7-es BMW-vel, sportkocsival kell járni, sőt kifejezetten ellenzem a felesleges pazarlást, de egy A3, Corolla, Civic, Golf nem is nagy de nem is tipikus csajautó.


Másrészt: én nem a szomszédoknak, barátoknak, ismeretleneknek élek, nem másnak akarok megfelelni, csináld te is így. Ha neked a Fiat 500-as tetszik, akkor vegyél azt és ne mások véleményével foglalkozz.

2020. jan. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%

Én is csak csatlakozni tudok az előttem írókhoz. Szerintem is olyan autót vegyél, ami neked tetszik, ne másoknak akarj megfelelni. Te fogod napi szinten vezetni, az a fontos, hogy te érezd jól magad benne.


Egyébként tudom még neked az új Abarth 595-öt javasolni, az egy kicsit sportosabban néz ki, azt is választhatod.

2020. jan. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
25%

Nekem is tetszik a Fiat 5oo, de egyelőre bőven a fájdalomküszöböm felett van az áruk..

Illetve amíg a fiúkat kell hurcolni oviba , suliba addig kiesik...

Szóval nem vagy egyedül, ne paràzz... Engem sosem érdekelt (najo talán 20eve számított, opel Vectram volt, akkor azt még nem a lepukkant rozsdahalomnak gondolta mindenki ) hogy mit gondolnak az automrol...

2020. jan. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47%
Nekem személy szerint nem tetszik, nagyon nem, és kicsi is. De kinek mi. 30 felett lehetne annyi eszed, hogy nem másnak akarod az autódat venni.
2020. jan. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!