Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tudok tenni?

Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Októberben történt egy olyan eset, hogy a kereszteződésben egy másik autós mögött várakoztam. Ekkor hirtelen hátulról a kisutcában, ahol várakoztam, hogy kihajtsak a főútra egy kisházból kihajtott egy platós mercedes és nekem tolatott kicsit. Kiszálltunk, telefonszámot cseréltünk, lefotóztam a kárt és mivel a barátnőm szülei ismerik látásból a csávót és normális tagnak tűnt beleegyeztem abba, hogy mindannyian menjünk csináljuk a dolgunkat és keres majd. Azóta már többször beszéltünk,de még mindig nem fizetett. Volt, hogy hívtam nem vette fel. Viszont sajnos szégyent hozva a férfi társaimra elég naív vagyok és múltkor azt mondta, hogy kórházban van és majd januárban keres. Azóta is várom, hogy a 15 ezer forintos kárt kifizesse.

Szerintetek mi tévő legyek? Tudom nem kellett volna ilyen hülyének lennem, ezt feleslegesen írjátok le. Tudok valamit tenni törvény nevében? Vagy beszéljek pár haverommal,hogy segítsenek befenyíteni? Szúrjam ki a kerekét? Mi tévő legyek?



2020. jan. 13. 13:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Lajos, C meghajtó? 🤣
2020. jan. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
A Lajos C meghajtóra elsőnek én is nagyot néztem, de nagyjából kivettem a lényeget és megtaláltam a neten azt a formanyomtatványt. Szóval köszönöm szépen! :)
2020. jan. 13. 15:51
 13/16 anonim ***** válasza:
Lakos, nem szeretnénk megheckelni a gépedet.:)
2020. jan. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Éedekes , nem tudom az mit jelent de jól jeleníti meg.
2020. jan. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, Lajost akartam.
2020. jan. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Üdv az internet világában Lajos! Hát ideje volt már beszállni, nem?
2020. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!