Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés
István Kőszegi 12 nevű felhasználó kérdése:

A w124 eseknel melyek azok a pontok ahol nagyon rozsdasodnak?

Csak azok írjanak akiknek van/volt és nem kérek kotekedest fikázast

Keress kérdéseket hasonló témákban: rozsda, autó, Mercedes, kocsi, rozsda folt

jan. 14. 17:22  Privát üzenet  

A válaszok
azokon a pontokon, ahol elkezd barnulni....

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 14. 17:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Értelmes választ vártam

# 2/4Időpont jan. 14. 18:04 Privát üzenet
D. Brasco nevű felhasználó válasza:

30eves autokrol beszelunk..a kerdes inkabb az hol nem.rohad!?

De egyebkent az elozo kerdesednel leirtam nem csak en hanme masok is hogy hanyagold már ezeket az ezer éves kivénhedt kotla lomokat első autónak héccáér'..........

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 22%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 14. 18:13 Privát üzenet

Emelési pontok, oldalt a küszöbön van 2-2 kocka, azt kell lepattintani és megnézni benne a csövet, hogy milyen állapotban van.

Amúgy nem egy rohadós fajta, jól tartja magát.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 14. 20:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen autó a nissan almera? Igaz, hogy nagyon rozsdásodnak?
Milyen kombi típusokat ajánlanátok amik híresen kevésbé rozsdásodnak és a belső terük is strapabíró? 15 év körüli max.1 millióért miket kaphatni?
Hogy lehet az, hogy a sima 3 as golfok nem, viszont a kombi 3 as golfok viszont erősen rozsdásodnak?
A régebbi Mazdák,323-as,626-os nem rozsdásodnak annyira, és megbízhatóbbak is, mint az újabb 3-as és 6-os modellek?
Jó autó a Mercedes A140-150? Autó vásárlás előtt állok és a Mercedes A-140 A150 benzines autókat nézegetem 2003-2007 évjáratúakat sok negatívumot olvasgattam róluk, hogy nagyon...
Mi a különbség a "Pacific" és az "Ocean" modellek közt a Vw Golf 4-eseknél?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!