Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kombi típusokat ajánlan...

Milyen kombi típusokat ajánlanátok amik híresen kevésbé rozsdásodnak és a belső terük is strapabíró? 15 év körüli max.1 millióért miket kaphatni?

Figyelt kérdés

Milyen kombi típusokat ajánlanátok amik híresen kevésbé rozsdásodnak és a belső terük is strapabíró? 15 év körüli max. 1 millióért, 5 személyes dízel.

Fogyasztás annyira nem mérvadó. 5 munkásember havi 1000 kilóméteres járásához.



2019. jan. 11. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Passat B5.5
2019. jan. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most majd jön a megkövezés, de én a C5-ös Citroen-t ajánlanám, mert a VW, vagy Ford nem felel meg kritériumoknak (rozsdásodás, 5 ember férjen el benne)...
2019. jan. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Opel Astra H, vagy Astra G, nekem az előbbi van, igaz nem kombi (5 ajtós hatchback), jó autók ezek, dízelek olcsóbbak, mint a benzines és jobban fel is vannak szerelve. Rozsda nem igen jellemző rájuk, de a külföldről behozottaknál előfordul, jól át kell nézni. Belterén nincsenek olyan műanyagok, amikről a festék lemállana, ülései kényelmesek, térkínálat szerintem igen jó, 1.3 CDTI szerintem gyenge lenne az autóba, 1.7 vagy 1.9-es CDTi-t tudok ajánlani, első az Isuzu az utóbbi Fiat motoros, ezeket a motorokat az Opel átdolgozta. Ha további információkra lennél kíváncsi (típushiba, rozsda hol van, mire kell figyelni), írj egy privátot és mindent, amit tudok a típusról elmondok.
2019. jan. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!