Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire lehet szamítani egy...

Mire lehet szamítani egy egészségügyi vizsgán?

Figyelt kérdés

Mennyire segítőkészek, mennyire kérik vissza a vizsga anyagát?

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!



2020. jan. 15. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egy kamu, átlöknek, csak fizess.
2020. jan. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Közúti elsősegély nyújtás.

Vizsgáztatótól is függ mennyire szigorú, de az tévedés,chogy mindenkit átengednek.

Valóban nem egy szigorú vizsga, de aki az újraélesztést,cstabil oldalfektetést fogalmatlanul csinálja, vagy úgy akar segíteni, hogy árt a sérültnek, megbukik, az újraélesztés alapvető, azt mindenkitől kérik

2020. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg tudni kell a tételeket, amik online elérhetők, a stabil oldalfekvést és az újraélesztést is. Gyakorlatilag azonban sok helyen ezeket nagyon minimálisan, vagy semennyire nem kérik. Én már hallottam olyat is, hogy nagyon szigorúan vették a vizsgát, de olyat is, hogy szinte lehetetlen volt rajta megbukni, ez teljesen helyfüggő.
2020. jan. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat

Van olyan aki most tette le nem olyan régen?

2020. jan. 15. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nekem szeptemberben volt a vizsgám. Nekem nagyon egyszerű volt, egyáltalán nem vették komolyan:)
2020. jan. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!