Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW szervó rásegítés?

BMW szervó rásegítés?

Figyelt kérdés

Tényleg igaz az, hogy még az új BMW-kben sem segít rá annyira a szervó a kormányzásra, mint például egy Mercedesben vagy Audiban?

E46-os BMW-m van, amelynél tényleg nem nagyon segít rá a szervó, de hallottam már olyat is, hogy a "vezetési élmény" miatt, bár tényleg nem rossz így sem vezetni.

Valakinek esetleg van benne tapasztalata, hogy az újabb, F10-es vagy F30-as BMW-knél is meghagyták ezt, vagy ezeknél már sokkal jobban rásegít a szervó?

Autóvásárlás miatt érdekelne.



2020. jan. 18. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
A BMW mindig is sokat adott a vezetési élményre, valószínűleg nincsenek túlszervózva az autói. Egyébként meg fogod, lemész a BMW-hez és aszondod, hogy érdekelne ez az autó és szeretnéd tesztvezetni. Ha van pénzed, simán odaadják. Kipróbálod, aztán majd érzed saját magad.
2020. jan. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Az lenne a vezetési élmény hogy nem segít rá nagyon?

Nekem nagyon rásegit és olyan mint a vaj a kormány, ez vezetési élmény !!!

Nem bmw persze.

2020. jan. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Látszik kettes, hogy gőzöd sincs arról, hogy mi a vezetési élmény, úgyhogy inkább maradj csöndben. :D Az agyonszervózott, érzéketlen kormányokban, amik nulla visszajelzést adnak az útról, semmi élmény nincs. Egyszer beülnél egy rendes autóba, aminek nincs agyonszervózott kormánya és hányingered lenne utána a saját autódban. Mennyivel semmilyen vezetni egy agyonszervózott kormányost.
2020. jan. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy nem lehet ezt számosítani hogy mi az a "nagyon". Nekem is eléggé rásegít a BMW szervó, de közel se annyira mint a megane.
2020. jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!