Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Alto 1.1 GL be lehetség...

Suzuki Alto 1.1 GL be lehetséges e Szervó kormányt tenni?

Figyelt kérdés

Most hogy én használom az autót kicsit szeretném felújítani tudom lehet nem éri meg pénzileg de ennek a kis sz**nak érzelmi értéke van és még ha veszek egy GLX-et az sem lenne ugyan az...


Úgy tudom lehet mert a GLX modellben van ,meg a tartó konzol is úgy néz ki a kérdés tulajdonképpen az hogy a kábelek bent lehetnek? illetve hogy mennyire nehéz kivitelezni mennyire kell lecsupaszítani ,és még mit kell ha mondjuk a kábelek a helyén vannak akkor még mit kell bekötni neki?

[link]

[link]


51-es a szervós kivitel

50es a mostani ami benne van a szervótlan



2016. febr. 28. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó eséllyel benne vannak a tyúkbelek !!

De ha méégsem ...akk 1 kábelvadász ripp-ropp megoldja neked.

Racingbazáron több db van !

Nem egy ördöglakat .

[link]

2016. febr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mennyire kell szétbontani a dolgokat? mármint házilag meg lehet valósítani? ahogy néztem csak torx kulcs kell néhány villáskulcs... biztos nem lehet nehezebb mint a kp zárat beépíteni a csomagtartóba ami nem is kompatibilis azzal a motorral de kompatibilissé tettem...

Ha a légzsákot lekötöm a rendszerről az nem fog bajt okozni ott,mármint nem fogja hibásnak érzékelni?

2016. febr. 28. 20:59
 3/7 anonim ***** válasza:

jéééézusom...csak ezt neee..

hagyd a francba, mert az életben nem tudod jól összerakni..az elektromos szervóval nem lehet viccelődni... az autókat gyárilag hülyebiztosra találják ki, de arra a tervezők nem gondolnak,hogy lesznek felellőtlen barkácsolók..


kérlek ne tedd..amúgy sem fog átmenni a műszakin...

2016. febr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor szakszervizben (márka) mennyibe fájhat ha egyáltalán vállalják?
2016. febr. 28. 21:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Megcsináltad végül?
2021. jan. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azóta? meg... még jópár dolog is bekerült... vettem rendes kábelköteget szóval nem úgy néz ki mint valami gány akármi.. meg úgy kb 2-4 autó lelke is benne van vezeték formájában...
2021. jan. 23. 01:08
 7/7 anonim ***** válasza:
És akkor te magad csináltad meg otthon?
2021. jan. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!