Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » H Astra 1.8as benzin motorral...

H Astra 1.8as benzin motorral mennyire jó vétel első autónak?

Figyelt kérdés

2020. jan. 18. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyan annyira mint bármi más.... Mit vársz mit írjunk erre? Jó nagy autó, befér a család...
2020. jan. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Függ attól hogy mennyiért, és utána kell járni hogy azzal a motorkóddal mi a helyzet amilyennel vennéd, bár nem egy Honda megbízhatóságú egyik Opel sem, ezért fontos hogy ennél a márkánál úgy tudom voltak olajfogyások, és a vezérlést is érdemes első körben megnézetni.


Én első autónak 1.8as Civic-et vettem, mert nem akartam egy német, francia, olasz autóval se szórakozni, hogy a maradék kedvem is elmenjen az egésztől.

2020. jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen én is japán autóból ülnék át.

Viszont annyival drágábbak a normális kaliberű Civicek, hogy abból egy teljes szervíz is belefér az Opelnél.

2020. jan. 18. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:

"Igen én is japán autóból ülnék át." "...jó vétel első autónak?"


Na most első autód, vagy nem első autód? Egyébként a kérdés szempontjából nem is lényeges. Nem szokott sok gond lenni, főleg az erősebbik z18xer-rel. De ez nagyban függ az előélettől! Nem fiatalok már ezek az autók és még mindig folyamatosan tömegesen trélerszámra hordják be őket nyugatról. Az 1.8-asok nagyon nagy része importautó. Ezért vétel előtt alaposan nézesd át!

2020. jan. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Első saját autó lenne. :)

A mostani egy régi ős swift amit úgy örököltem, hogy ennek nem számit ha töröm zúzom.

De szerencsére 1.5 éve karcmentesen használom.

Igazából nincs vele bajom, csak a kényelem és a zaj, illetve ugye a biztonság.

2020. jan. 19. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!