Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 B5-öt szeretnék...

Audi A4 B5-öt szeretnék vásárolni, és az 1.9TDI (1Z) motorkódosat. Milyen évjáratig volt ezekben az 1Z motorokban egytömegü lendkerék? Mert hallottam valahol, hogy van benne kettőstömegü bizonyos évjáratoktól már. Az előző autóbol okulva, elkerülném.

Figyelt kérdés
Vagy ha esetleg konszern autó ami: (PD elem nélküli), Adagolós, Egytömegü lendkerekes 1.9TDI motor van tudnátok ajánlani. Előre is köszönöm a segítséget, döntés előtt állok.

2020. jan. 20. 14:36
 1/6 D. Brasco ***** válasza:
Ha jol emlekszem a 90lovas 1.9tdi-be azaz az 1z-be egyikbe sincs kettöstömegű!De ha van is akkor sem.tudom miert kell ekkora feneket keriteni neki....ha beszarik ki kell cserelninaztan vagy 200ezer km-en at megint nincs vele gond!Kicsit tul van már spilázva ez a kettőstömegű mizéria.....
2020. jan. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát csak az előző VW touranba sok probléma volt vele. Hiába ,hogy ki lett cserélve. De akkor már nézhetek E46 320D-t is ha lényegtelen a kettőstömegü.

Köszi.

2020. jan. 20. 14:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Dízel autóknak hosszú évek óta tartozéka a kettős tömegű lendkerék, sőt benzines autókban is lehet, csak azokban tovább bírják, mert egyenletesebben jár a motor, a dízeleknél pedig pontosan a rezonancia csökkentés a feladata.

300 ezer kilométerenként nem fér bele egy csere?

Dízelnél lehetséges más, hasonló költségű meghibásodás, miért éppen a mettős tömegű a gond?

2020. jan. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Allogro.pl. 80 pénz az Avensishez, a Fáuvéjhez sem drágább sztem.
2020. jan. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Allegro.pl elírtam...
2020. jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm a segítségeket. Akkor ezt nem fogom nézni, akkor csak egy kivételes eset volt a Vw-nél , hogy az új kettőstömegü 20e km után lehalt.
2020. jan. 21. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!