Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Shell, mobilapp pontgyűjtés...

Shell, mobilapp pontgyűjtés hogy megy?

Figyelt kérdés

Csináltam digitàlis shell kártyát, a shell mobil applikációban.

Tankoláskor, a telefon kèpernyőjén megjelenő digit kártya vonaljódját mutatom a pènztárosrak, és úgy adja a pontokat rá?


2020. jan. 21. 07:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg ott és rögtön megmondja.
2020. jan. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó, de ameddig nem vagyok Shell kúton, addig itt kérdezem.
2020. jan. 21. 07:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem sima fizikai kártyám volt először, azt regisztráltam be még évekkel ezelőtt az appon is. Kúton mindegy hogy a fizikai vagy a digitális kártyát mutatod fel, a lényeg csak a vonalkód, ami rajta van.

Úgy működik, hogy tankolsz, tankoláskor felmutatod a kártyát és kapsz rá pontokat. Literenként 1-2-4 pontot. Attól függően hogy alapot vagy prémiumot, mennyit és mikor tankoltál. Vannak időszakos akciók, amikor több pont is jár. A pont a kártyádon gyűlik. Az ott felgyűlt pontot be tudod váltani tankolásokkor. 1 pont = 1Ft, amit levonnak a tankolás összegéből pontbeváltáskor. Vagy pedig ajándékokra is be tudod váltani. Ez a Shell oldalán le van írva részletesen is.

Az alkalmazást én igazság szerint csak arra használom, hogy néha ránézek az egyenlegemre. De ez egyébként rajta van a tankoláskor kapott blokkon is. Ja meg vannak külön akciók, amit az alkalmazásban (is) lehet aktiválni. Pl ha az adott hónapban x liter tankolsz, akkor kapsz 200 extra pontot, stb.

2020. jan. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen neked, hogy ilyen részletesen leírtad. :)
2020. jan. 21. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!