Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első ködlámpa. Tejfölködben,...

Első ködlámpa. Tejfölködben, valamint kanyarban működhet, egyéb esetben büntet a tányérfejű?

Figyelt kérdés
2020. jan. 24. 07:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A KRESZben le van írva.

Olyan nincs leírva hogy kanyarban és tejfelködben.

2020. jan. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez mind fsza,csak tegnap hajnalban pampogott a rendőr hogy kapcsoljam ki.

Fel sem kapcsoltam,azonban fordulási iránynak megfelelően működik.

Ezt mondtam neki is,majd köszönés nélkül gázt adott.

2020. jan. 24. 07:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Adhat büntetést igen. Mi egyszer még a határnál (román) is kaptunk hivatalos figyelmeztetést emiatt a magyar határőrtől.

A VW konszernes autókon a kanyarkövető az más, azt ők is tudják.

2020. jan. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ködlámpát csak lakott területen kívül szabad használni! Lakott területem nem! Ilyen egyszerű!
2020. jan. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelt #4-es válaszoló! Vagy jót, vagy semmit!:Ezt írtad: "Ködlámpát csak lakott területen kívül szabad használni! Lakott területem nem! Ilyen egyszerű!" Nos, ennyire azért nem egyszerű mert valószínű hogy Te és én másik fajta kreszt tanultunk. Miért ne lehetne használni lakott területen belül ha köd van????
2020. jan. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!