Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek vállalható?...

Szerintetek vállalható? Peugeot 406 Sedan.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Autóvásárlás előtt állok.

Peugeot 406 Hdi 90 lóerős verziójában gondolkozom.

Napi 120 kilométert ingázom szóval kell a dízel.

Az érdekelne , hogy mi a véleményetek erről a típusról meg alapjába véve a kinézettéről stb.



2020. jan. 24. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Őskövület. Múzeumba való. Én biztos nem vennék ilyet még ha fizetnének sem.
2020. jan. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hello, nekem van véleményem, s... POZITÍV! Méghozzá az, hogy a tömeg autók közül az egyik legszebb formájú, klasszikus sedan forma, időtálló, elektronikája sem csapnivaló, sokkal jobb, megbízhatóbb konstrukció, mint a problémás utódja, a 407! Az ingyen sem kéne, kotvány a megbízhatósága, pedig aztán is én Pözsó tulaj vagyok, igaz egy 207-esé, de az teljesen probléma mentes. Visszatérve a 406-osra, azonban én megrögzött benzines pártiként egy 1.6-os 90 lovas benzinest vennék, nézegetnék, méghozzá a facelift előtti példányokból. Igaz, hogy azokból, mármint az orr rész módosított 406-osból a legfiatalabb tavaly múlt 20 éves, de szerintem szebb az eleje, lámpák, hűtőmaszk. S az az 1.6-os benzines bőven elég ám, egyszerű, bevált benzines, s a városban sem eszi le a gatyát az emberről. S a 406-osok, sőt a francia autók úgy nagy általánosságban érdekes módon nem hajlandók a rozsdásodásra. Ez szerintem azért a minőség egyik fokmérője. Csak ezt kevesen tudják, az ugrik be rögtön, sajtos még sokaknak, hogy ja, francia? AZ akkor biztos kotvány lehet, pedig ha RENDESEN karbantartják, akkor semmivel sincs több probléma vele, mint egy azonos kategóriájú némettel, pl. S főleg, a kutya sem venné őket, s a gyártók is már szépen csődbe jutottak volna, lásd pl a Rover (mármint a Peugeot-on kívül, még a testvér márka Citroen, vagy a "Rönó):
2020. jan. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy benne van a lutri mint bármilyen más használtnál. Sok múlik azon, hogy milyen gazdája volt eddig az autónak. Alapvetően sok mindent nem tudok mondani, hogy miért ne válaszd. Peugeot párti vagyok, ha karban van tartva és gondos gazdája vagy az autónak akkor semmivel sem hátrányosabb választás az árkategóriájában.


[link]

2020. jan. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!