Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autó vétel előtt állok,...

Első autó vétel előtt állok, tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Az idei nyár vége felé tervezem megvenni az első autómat. Már nézegettem több félét,ezekről ha valakinek van tapasztalat azt szívesen fogadom. Igazából az autó kinézete nem feltétlen lényeges, de azért van pár nem túl nagy kikötésem:

-Analóg km/h óra, és lehetőleg a kormány mögött

-Nem feltétlen muszáj de előny a fordulatszámmérő

-5 ajtós

-Lehetőleg kombi vagy sedan kivitel

-Nem túl nagy motoros, és inkább benzin mert valószínű a dieselt nem használnám ki

-Lehetőleg nem túl nagy fogyasztás(télen se ugorjon 10 liter felé)

-Autópályán a 130-as tempót bírja, nyaralás miatt lenne rá szükség.(Egy olyan 70 ló körüli autó bírja ezt?)

Nem sokat használnám pályán évente egyszer kétszer.

Végül az általam nézett, autók: Opel Astra G kombi, Peugeot 206 Sw. Ezekről mi a véleményetek? Bevallom a peugeot külseje nagyon tetszik, de ez a legutolsó szempont, a fogyasztás, és a tartósság mindennél fontosabb! Válaszaitokat előre is köszönöm! :)



2018. júl. 5. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
ezeket ajánlom:honda accord,vw golf 4,bmw e36,opel astra g,ford focus mk1,vw passat b5.Csak németet vagy japánt vegyél esetleg svédet,az ilyen pezsókat meg más olasz meg francia hulladékokat felejtsd el,mert sz*rok...
2018. júl. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 D. Brasco ***** válasza:
Most hogy igy túl estünk a kötelező okosságokon hogy az olasz meg a francia az mind szar,stb......egy fontos kerdesem lenne mert eppen csak a lenyeg maradt ki!Mennyit szánsz rá?
2018. júl. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tényleg a lényeget kifelejtettem. Olyan fél millió forint körül gondoltam. Többet nem szeretnék rá költeni. Remélem ennyiért már lehet kapni olyat ami még pár évig működőképes lesz.
2018. júl. 6. 09:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó isten 1.válaszadó..... E36? Jól vagy? Rozsaboglya, széjjell gyilkolt szutykok. Sokkal inkabb a 206, astraG, vagy egy karbantartott nem rohadó 1.4 es Astra F kombi. Vw Bora, golf4... Bár a vw-ek inkabb 600 nal kezdodnek.
2018. júl. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is utolsó válszoló. Én is nagyjából ezekre gondoltam de azért ki szerettem volna kérni mások véleményét is. A bmw-t pedig első autónak nem szeretnék főleg a 15 év feletti kategóriából. :)
2018. júl. 8. 20:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Biztos már megvetted az autódat, de azért elmondom az én favoritjaimat:

Toyota Corolla, Astra ... és végül egy Suzuki Swiftet vettem, amit eddig nem volt okom megbánni (4,5-5 liter/100 km) Imádom!

2018. júl. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!