Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nincs fütés a kocsiban. Ha...

Nincs fütés a kocsiban. Ha meglevegöztetem a rendszert, jön a meleg, de csak annyi, ami épp befojt a fütö radiátorba. Utánna hideget fuj, és már nincs benne folyadék, csak levegö. Vizpompa jo, termosztát jo, hengerfejezve most volt. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2020. jan. 24. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
levegős?
2020. jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Először is nézd meg van-e víz benne!

Ha van benne víz akkor a manuális állító nincs-e eltörve vagy valami.

2020. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy meglevegőztetem?
2020. jan. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nos. Szerintem a levegoztetes arra vonatkozik hogy a kiegyenlítő tartályt levegozteti. Gondolom én. Mert azt lehet.

Mondjuk többet gondolkodtam ezen mint a kérdésen.

Esetleg annyira elvan tomodve a radiátor hogy nem jut át rajta víz. De ezt egyszer láttam egy 600 000 ezret futott autónál..

2020. jan. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vagy fagydugó van benne? mármint hogy jég és amitt nem forog át rajta a víz?
2020. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha leírom, szétszeded és megcsinálod?
2020. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Van benne víz,a fütöradiátor be és kimenő csövén van két levegőztető szelep. Kiengedem a levegőt belőle, jön a radiátorba a meleg víz. Aztán keletkezik valahol benne egy légdugo, ami miatt nem tud a víz keringeni. De sehol nem csepeg. Gondoltam még a vizpompatömitésére, hogy csak befelé szív valahol, de kifelé nem enged. Amúgy egy renault trafóról van szó.
2020. jan. 25. 12:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha a leírtakat jól értem, akkor légtelenítés után jön a meleg, majd rövid időn belül újra lelevegősödik és nincs fűtésed.


Ha normális, vállalható eredményt akarsz, akkor a fűtőrendszert szét kell szedni. De hallgass Rám, vidd el szervizbe, mert mire a végére érsz, addig beleőszülsz tapasztalat, szerszám és a belefektetett idő miatt!


Bármelyik csatlakozásnál szívhat falsot, lehet rossz a légtelenítők valamelyike, vagy mindegyik, akár a vízpumpánál vagy egy menetnél.

De ha mindenáron Te akarod javítani, megadom a telefonszámom majd ott 3 percen belül meggyőzlek arról, hogy nincs értelme szenvedned vele, és jobban jársz egy szakértővel!

2020. jan. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!