Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak 1.6 motor?

Első autónak 1.6 motor?

Figyelt kérdés
Első autót szeretnék venni nézegettem többet is, vannak amelyikek 1.6 motor 125 lóerővel. Szerintetek ez mennyire lenne jó egy első autónak? Arra gondolok hogy nem lenne túl erős nekem?

2020. jan. 25. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy tudsz-e vezetni, vagy sem. Egy Trabant 601 is túl erős tud lenni...
2020. jan. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne jó?

Minden autó csak annyira megy, amennyire nyomják neki. Ha nem bírsz uralkodni magadon, akkor vegyél biciklit, ha meg nem folyton padlógázzal akarsz közlekedni, akkor ugyanolyan jó mint bármi más.

2020. jan. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mibe lenne ez a motor? Az egyik ismerősömnek ilyesmi motor van az egyik szöcskéjében. Az a jármű 350 kilogramm menetkész állapotban. Ahhoz ez a teljesítmény már elég komolynak számít. Viszont egy tonna fölötti modern autóban egyáltalán nem sok. Ha nem akarsz gyorsan menni akkor nem nyomod neki és kész. Más veszélyhelyzetbe úgyse fogsz tudni kerülni, az elektronika úgyis lefogja az autót. Egyedül csak a sebességre kell figyelni, hogy az ne legyen túl nagy.
2020. jan. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a teljesítményszint általánosságban teljesen jó.
2020. jan. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 1.6-os van első autónak. Egyáltalán nem sok, teljesen jó, hogy van benne erő.
2020. jan. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy gyenge autót sokkal nehezebb vezetni.

Az előzéseket nagyon ki kell számolni, gyakran vissza kell kapcsolgatni, nehezebb becsatlakozni a forgalomba pl. autópályán.

2020. jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1.6-os szívó benzin szerintem a legoptimálisabb, legésszerűbb mindenes motor. Városba nem túl sok, városon kívül jól fogyaszt, autópályára is már bőven elég. Nagy általánosságban beszélve.
2020. jan. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!