Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire reális veszély a...

Mennyire reális veszély a Budai hegyekben parkoló kocsikra a nyest veszély?

Figyelt kérdés

Sokat áll az autóm a kert udvarába, régóta ott áll de eddig még nem volt gond.

Kinek volt már ebből gondja, kinek rágta már el az autó kábelt? Reális veszély ez? Gyakori dolog?


2020. jan. 27. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem számít hol parkolsz, belvárosban is vannak.

[link]

2020. jan. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem kell ahhoz erdő.

Nálunk a vég parkolójában rendszeresen összerágják a kocsikat. Pedig nagyon nem a város szélén vagyunk.

igenis reális veszély és sajnos drága is lehet a javítás.

2020. jan. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De mitől függ? Nekem pl még soha nem rágta pedig mindig ott áll
2020. jan. 27. 14:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Rakj egy palack vizet a kocsi mellé a földre, ha ennyire aggódsz. Én még Magyarországon nem is hallottam ilyenről, inkább Ausztriában vannak ilyen szomjas nyestek, de azok is inkább nyáron.
2020. jan. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Horganyzott tyúkrácsot rögzítesz a parkolóhelyre, úgy 10 centire nyúljon túl a kocsin, nem megy rá a nyest. Németországban láttam több helyen. Rákérdeztem, s mondták, hogy nem szereti, mert beleakad a lába. Valami vékony fém kerettel volt rögzítve a széle.
2020. jan. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!