Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e36 m3 jo vetel vagy sem?...

Bmw e36 m3 jo vetel vagy sem? Velemeny?

Figyelt kérdés

Sziasztok kedves olvasok.

Kerdesem az lenne hogy megeri-e bmw e36 3,2 m3 venni vagy semmi? Sokkal jobb mint a 328i? Nyilvan jobb de mennyivel? A Vanos - ra mennyire kell vigyazni? Hazilag lehet cserelni felujitani vagy kell hozza special muszer?

Kerem csak hozza ertok valaszoljanak.



2020. jan. 27. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Termelni fogja a pénzt? Nem. Akkor nem éri meg.
2020. jan. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Facebook-> E36 csoport-> az ottani veteránok kikérdezése. Ez a név nélkül álmodozás tizenéves személyre utal. Másfelől nem megvenni nehéz, hanem fenntartani. Megint csak nem egy gyakori típus, tehát valami beszarik a motorban, nem befutsz az jUnikszba', meg a Bárdiho', mert ott max gyárit kapsz annyi pénzért, hogy inkább eladod és visszaülsz a triciklire.

Üdv, egy E34 tulaj.

2020. febr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Haaat meg mondom az oszintet ennel tobbre szamitottam toletek XD

Van egy 328i kicsit tovabb fejlesztve de konkret valaszokat akartam hogy mennyivel nagyobb es jobb elmeny, pl sok mindenki vehetne m3 at es most csak az e36 gondolok de inkabb vesz regebbi no vanosos 2,5 vagy 2,8 es azt tuningolja


Meg azert ilyen h*lyeseget h termeli e a penzt vagy sem XD

Jobban jartam volna tenyleg ha Facebookon kezdem el mert itt sok mindent nem er el az ember

2020. febr. 5. 22:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad olyan kérdést feltenni, hogy megéri-e. Mert mindig az a válasz rá, hogy nem. És ez így is van, anyagi okokból senki nem vesz ilyen autót, hanem csak azok, akik konkrétan ilyet keresnek (általában 2. vagy 3. autónak) és nem számít a fenntartási költség. Hogy neked "mennyire éri meg", azt így nem tudjuk megmondani. Próbálj ki egyet, és ha el tudod azt fogadni, hogy hosszú távon legalább 2x annyiba kerül mint egy alap közlekedőedény, akkor vedd meg. (Nekem egy E30-om van. Igaz már nem teljesen gyári állapotban, de eszembe nem jutna minden nap azzal közlekednem, mert nem éri meg. Se anyagilag, se élvezetre, mert amit tud az autó, azt nem lehet biztonságosan és szabályosan kiautózni belőle közúton. Inkább elmegyek vele havonta pályanapokra és ott kiélem magam.)
2020. febr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!