Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a swift megéri?

Ez a swift megéri?

Figyelt kérdés

Sziasztok,a héten tervezem megvàsárolmi ezt a swiftet ,és mielött ennyi pènzt kiadna az ember , érdekelne mit gondoltok így hirdetés alapján,elöre is köszi.:)


[link]



2020. jan. 28. 13:56
1 2
 1/16 Slowrider ***** válasza:
42%
Az elejét negyon megnézném, valszeg törve volt.
2020. jan. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Értem, ezt majd megnézem, ennek ellenére jó vételnek számít? :D (bocsi,hogy béna vagyok ,de első autónak szeretném mert nagyon megtetszett)
2020. jan. 28. 15:02
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Ennyi pénzért nincs benne klima, csak ez ami zavar. 220-ért pont ma 7 éve vettünk klímás kp. zárral meg alu felnit adtak a gyári kerékhez. Jó, eszi az olajat, bevallom. De akkor is.
2020. jan. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
kérd el az alvázszámot és autoDNA-n keressél rá. Kiderül tekert-e. Illetve van az a kormányhivatali oldal ahol szintén érdemes lekérdezni.
2020. jan. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A klíma nekem annyira nem mérvadó, igazából csak suliba és munkába járó városi futkározós autónak szeretném ,csak nemtudom mennyire futnék lyukra vele ,full amatőrként :D
2020. jan. 28. 17:04
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

Megkellene ezt komolyabban nézni, mert azt írja hogy kivan lakatolva.

Meg a többi részét is .

2020. jan. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%
5 számjegyű a Swift órája, ha azt tekeri valaki akkor egy gyökér.
2020. jan. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Elvileg 1x fordult át az óra szóval 120.E km van benne,akit eddig megkérdeztem azt mondta,hogy szinte majdnem mindegy is mennyi van benne, ezeknek a legnagyobb gyengepontja a rozsda.Ezen a képek alapján semmmi rozsda nem látható. Ha majd aláfekszek mire kell főleg figyelni?
2020. jan. 28. 17:14
 9/16 anonim ***** válasza:
Én elkerülném. Azt írja sérülésmentes, de rögtön motorháztetőn horpadások látszanak, ennyit a szavahihetőségről. Nem mellesleg valószínűleg kereskedő is mellé, tekintve, hogy beszámol másik kocsit, szóval az autó előélete is totálisan kérdéses.
2020. jan. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem baromi drága egy ennyi idős, ki tudja hány km-es, klíma nélküli fapad autóért...
2020. jan. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!