Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1.3 gázadásra...

Suzuki Swift 1.3 gázadásra fullad, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Van egy 1997-es 8 szelepes 1.3 swiftem, ami alapjáraton nagyon szépen, egyenletesen ketyeg, de gázadásra egyszerűen lehörög, lefullad. Menet közben 2. fölé nem tudok váltani olyan szinten sz@r. Injektort, benzinnyomás szabályzót, benzinszűrőt cseréltem, változatlan a dolog. Ac pumpa csere lehetséges hogy megoldaná a dolgot?

2020. jan. 28. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Ki kellene olvasni, így hülyeség mindent kicserélni.

Persze lehet hogy ez is beválik valamikor.

2020. jan. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mivel kiovasni, pénzem se sok vam most szerelőhöz vinni, viszont ezekből mind van cseredarabom, ezért is cseréltem, hátha megoldódik, azért kérdezem hogy lehetséges-e az AC hogy tudjam, esetleg megéri-e kínlódni vele.
2020. jan. 28. 18:02
 3/8 anonim ***** válasza:
És a levegőt nézted már? Nem csak benzin kell a robbanáshoz.
2020. jan. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Levegő szempontjából nem tudom honnan tudnék hozzányúlni/állítani valamin. Bár leszedett légszűrőházzal is ugyanazok a tünetek, tehát szerintem nem ezzel van gond
2020. jan. 28. 19:54
 5/8 anonim ***** válasza:
SZóval azt mondod hogy ezekből van mindből tartalékod. Gondolom ezek újak mert ha valami bontott akkor egyáltalán nem biztos hogy jók is.
2020. jan. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem újak de volt egy ugyanilyen suzukim ami összetört de minden kifogástalanul működött. Minden alkatrészt ebből szedtem ki, illetve most szereztem egy hibátlanul működő ac pumpát.
2020. jan. 28. 22:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nevetni fogsz, de mikor nekem ilyen problémám volt, a fő test kabel volt megszakadva ott, ahol a kasztnihoz csatlakozott. Gyorsan levág, új saru, poccre indult es ment tovabb mint a golyo. Na de ez volt par honap mire kiderult, es akkor is csak veletlenul. A hibát nem mindig produkalta, csak neha, ha olyan kedve volt. De utana semmi peoblema nem volt. Szoval nalad is elofordulhat hogy elektromos problema van.
2020. febr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ac pumpa cserével jobb lett.
2020. febr. 23. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!