Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift 1. 0 melegen...

Sanzii kérdése:

Suzuki swift 1. 0 melegen menet közben megtorpan gázadásra fullad majd leáll. mintha tul sok benzint kapna. Utánna beindul. Mitöl lehet ez a hiba?

Figyelt kérdés
2018. júl. 3. 05:32
 1/3 anonim válasza:
Szia! A Suzuki nagy betegsége injektorra vezethető vissza, nekem hasonló problémám volt anno, sajnos ez gyárilag elég drága alkatrész (85 ezer forint), nekem utángyártott van benne, az 20 ezer volt, de jó még bele a 96 előtti bontott is /jó minőségűek voltak/.
2018. júl. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi énis erre gondoltam telenyomja benzinel alig tudom életben tartani a gázpedált kell nyomkodni higy ne áljon le .de sajnos már egésznap ezt csinálja egyre sürüben
2018. júl. 3. 09:21
 3/3 afrodité válasza:

srácok valaki tudna segiteni?

suzuki Swift 2000 es évj 1.0 motor slusz kucsot el hagytam és haverom csavarhuzoval inditt de nem indul ki vette az immot most indul de le is áll valki tudna segiteni?

2018. aug. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!