Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fagyálló szintje változhat?

Fagyálló szintje változhat?

Figyelt kérdés
Majdnem minden nap ránézek a fagyálló szintjére mert nemrégiben volt vele problémám. Kérdésem az lenne, hogy változhat a szint? Mindig üzemmelegen szoktam megzni. Kb 2-3 cm változást látok általában a tartályon, néha több néha kevesebb.
2020. jan. 28. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Az nagyon sok. Vagy szivárgás van valahol. Vagy ha nemrég le volt engedve a rendszer, akkor pár napig normális hogy a légtelenítés miatt csökken.
2020. jan. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem évek alatt se változik semmit.
2020. jan. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szintváltozást úgy értem, hogy egyszer több van benne egyszer kevesebb. Egyszer 2-3 cmel több, egyszer 2-3 cmrel több.
2020. jan. 28. 18:05
 4/6 A kérdező kommentje:
Kevesebb*
2020. jan. 28. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja?! Hőtágulás! Benne van a rendszerben általában 5-10 liter, tehát nem kevés lé. Ha -10 fokról fölfűtöd 90 fokra, változik a térfogata. Erre való a kiegyenlítő tartály, hogy ez a plusz térfogat valahova kerülni tudjon. Tehát ez normálisnak tekinthető. A kezelési útmutatóban sem véletlenül írják elő általában hogy meleg, vagy hideg motornál kell ellenőrizni a szintet.
2020. jan. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hőtágulás mond valamit?

amúgy miért lenna rendszerben tágulási tartály?

2020. jan. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!