Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A használt fagyállóval ti mit...

A használt fagyállóval ti mit csináltok?

Figyelt kérdés
Az NHSZ ugyanúgy köteles átvenni mint a használt olajat? Csak mert erre nem találok semmilyen tájékoztatót náluk.

2020. jan. 5. 14:10
 1/9 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
0%
Én szép lassan elcsopogtetem.. nem cserélem soha
2020. jan. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
kiöntöm a földre.
2020. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%

Mi baja van annak a használt fagyállónak?

Nekem most lesz 16 éves és tökéletes, semmi baja a foka is jó.

2020. jan. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk szokott lenni veszélyes hulladék gyűjtő akció amikor az kiállnak egy teherautóval és mindent begyűjtenek amit odavisznek a polgárok:

[link]

itt pl. írják direkt a fagyállót is, hogy átveszik


Hulladékudvarban nem próbáltam, de szerintem ott is átveszik ugyanott ahol a fáradt olajat.

2020. jan. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

"Mi baja van annak a használt fagyállónak?"

A fagyálló nemcsak FAGYÁLL.

Eredetileg, gyárilag vannak benne olyan adalékok, amik meggátolják a vízkőképződést, van benne "kenyőanyag", ami pl. a vízszivattyú kenését segíti, korróziógátlő és így tovább.

Ezek az idő előrehaladtával veszítenek ezekből a tulajdonságokból, ezért célszerű cserélni.

A fagyállósági fok egy hibátlan hűtőrendszernél nem változik, mitől is tenné, űgyhogy annak megfelelő volta még kevés a boldogsághoz.

5-6 liter fagyállló ára nem a világ, nyugodtan alszom.

Én így gondolom...

2020. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Mennyi rossz indulatú hülye jár ide.

Aki használja azt lepontozzák, aki ki önti a földre azt meg felpontozzák.

Ez szakmai dilettizmus!!

2020. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom emlékeztek a "fagyállós gazda" esetére aki fagyállót öntött a borába hogy a tolvaj haljon bele (és bele is halt). Még higítva is erős méreg, kutyák, macskák, egy csomó kisállat számára még erősebb mint embernek, ráadásul olyan a szaga, hogy felnyalják - egy kisebb kutya annyitól simán epusztul amennyit a földről egy mozdulattal fölnyal.

Ha már lusta vagy leadni, inkább öntsd a WC-be - az se jó mert megy a szennyvízzel a Dunába, de ne öntsd a földre.

2020. jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Homokos földre öntöm, nincs kutya se macska, meg addigra beszivja a föld mire távozom a kocsitól, nyilván szerelés miatt kellett kifolyatnom, újra összerakni nem 5 perc.

Érted.

2020. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3-as ugye csak trollkodsz, hogy 16 éves fagyálló van a kocsidban?
2020. jan. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!