Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo 147 vagy Hyundai...

Alfa Romeo 147 vagy Hyundai Coupe?

Figyelt kérdés
A fenntartási / szervízköltség érdekelne elsősorban. ~ 1,5 millió forintot szánok magára az autóra. Tudom hogy a koreai elvileg megbízható konstrukció (igaz többet sehol nem írnak), viszont azt is olvastam hogy az újabb 147-esek már nem annyira rosszak, és HA-n ennyi pénzért a legdrágább darabok vannak fent jelenleg. Személyes tapasztalat előny :)

2020. jan. 31. 12:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Tavaly én is ezen dilemmáztam, ez a két autó volt előttem, aztán találtam egy Fiat Coupe-t. Egyből bele szerettem.


Mivel nekem nem napi használatra kellet az autó, így vállaltam azt, hogy megveszem abban az állapotban amiben volt akkor éppen. 380-ért elhoztam. Az elmúlt félévben apámmal kipofoztuk, a motorját felújításra elküldtük Torinóba, a karosszéria munkákat mi elvégeztük, a belső teret és az üléseket egy kárpitos haverom áthúzta, illetve rendbe rakta. Nemsokára készen lesz a kocsi, a motor már visszajött, a belső tér készen, ülések készen, elektronika felújítva, vezetékek kicserélve, a fényezés van még hátra, és tavaszra elkészül.

Kb 2 millióba lesz, de hétvégi-hobbi autónak nekem megéri, mert gyönyörű maga az autó formavilága.


Amúgy napi szinten egy Alfa 159 SW-m van, 2.2-es, semmi gond nincs vele, újként vettem, 11 év alatt 387 ezer km.

2020. febr. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!