Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érvek, ellenérvek Renault...

Attila1400 kérdése:

Érvek, ellenérvek Renault grand Scenic 1,3 benzin vagy Nissan qashqai 1,3 benzin?

Figyelt kérdés
2020. febr. 1. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Érv: kényelmes, szép autók

Ellenérv: drágák

2020. febr. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
#1 Nagyon nem drágák!!!Nézd meg a konkurencia hasonló modelljei milyen árban vannak!
2020. febr. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nissan. Egy lapon nem lehet említeni a rönóval tartósságban. A franciák háborúzni, kultúráltan enni és autót építeni nem tudnak.
2020. febr. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
#3 nissan qasqhai=renault kadjar!Gondolom vettél már fiatal/szalon renault-t hogy így tudod,hogy nem tudnak autót gyártani!De sajnos el kell szomorítsalak,tudnak,nagyon is!
2020. febr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az hogy draga az nem lenne igaz mert a konkurens autok is hasonlo de pl egy Audi Bmw amik persze permium markak azok megfizethetetlenek. Mivel 2 gyermekem van es sielni jàrunk egy nagyobb autora van szükségem. 25 eve volt egy Renault 5 borzalmas 15 eves autom. Akkor megfogadtam soha nem veszek. De azért gondolom ezek a Renault Grand Scenicek màr nem azok a minôségek. A motor egyébként ugyanaz az 1,3 benzines, ami a Nissanban Daciàban, es A Merciben van. Olyan véleményeket hallanék szivesen akinek van vagy volt mostansàg. Renaultja.
2020. febr. 2. 14:43
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Nekem egy 2018-as espace van,1.8tce.Csalódás még soha nem ért a márka iránt,pedig már 10éve renaultokat hajtok!A sógoromnak pedig 2019 grand scenic-e van(1.3tce 140)!Igaziból a két autó kb ugyanaz simán lehetne a grand scenicet espace litenak hívni!7,5l-rel eljár neki,nagyon szépen gyorsul,csendes!Rosszat nem tudok róla mondani!
2020. febr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem régi renaultjaim voltak/van es sosem hagyott cserben egyikse.

Jelenlegiben lassan 300e kmnel jarok es meg soha nem hagyott az ut menten

2020. febr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tavalyig Renaulto volt igaz clio grandtour de azóta qashqaira cseréltem. Renaultot soha többé.... 4 éves volt 59ezer kilométerrel de minden 3 hónapban szervízbe kellett vinni: lengéscsillapító,termosztát, turbo stb... A Qashqai egy éve van meg( 26 ezer km) de eddig nagyon meg vagyok elégedve vele.
2020. máj. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!