Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E90 vagy E60? Kinek...

BMW E90 vagy E60? Kinek milyen tapasztalata, információja van róluk?

Figyelt kérdés

Amit eddig megtudtam, hogy alapvetően (és az én igényeimnek) E90-ből 2.0 dízel lenne jó választás, E60-ból pedig benzinből 2.3-3.0 ezresig (bár szerintem ezek rengeteg zabálnak, de megbízhatók) vagy pedig dízelből 2.5 vagy 3.0-es motor a megbízható.

Kinek ki ezekről a tapasztalta HASZNÁLTAN!!!, nem pedig 50-100 ezer km-rel.

Valamint mi mennyit eszik, nem átlagba, hanem főleg városba és országúton.



2020. febr. 2. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:

bimmerfest

facebook bmw tipusspecifikus csoportok


Sokkal hamarabb és több érdemi választ kapsz, mint itt a gyakorin.


Mondjuk az nekem nem tiszta hogy a 320d és az 530i hogy felel meg ugyanazoknak az igényeknek.. :D

2020. febr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Így, hogy az elsődleges igény a megbízhatóság, másrészt nekem a 20d tökéletes erőbe, az 5-ös BMW-ből csak ezért kell ilyen nagy motor, mert ezek a megbízhatók, a kisebbek betegágyak.
2020. febr. 2. 22:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Volt E90-em, nagyon jó volt! 2005-ös volt, 163 Le, 250 ezer km-rel adtam el de ez a kocsi patika állapotban volt, átlagba 6 - 7 litert evett...

Egyébként a 3 literes benzines is nagyon jó, de csak akkor vedd meg ha nem probléma a 10 - 13 literes fogyasztás!


BMW vásárlás alapszabálya hogy SZERELŐ jelenlétében szabad csak megvenni!!

2020. febr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szerelő sem lát a motorba... :D
2020. febr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze én eleve hozzáértővel szoktam menni, de előtte még el gurítom egy markaszervizes alapos vizsgálatra.
2020. febr. 3. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!