Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó diagnosztika eszköz,...

Autó diagnosztika eszköz, Ebayről, vélemények, tanácsokat kérek?

Figyelt kérdés
Sziasztok,komolyabb autódiagnosztikai eszközt keresek internetről, ami mindent kitud olvasni, és felismeri az összes hibakódot és fajtái, felismeri a légzsák hibákat is, és olvasni is tudja, tudja kezelni a DPF-et és egyéb eszközeit, felismeri a legtöbb autót. Tanácstalan vagyok melyik eszközt válasszam, ebben kérnék segítséget, legfőképpen olyan írjon, aki vett, és használatról is tud véleményt mondani. (( Nincs pénzem a 1 milliós BOSCH gépre, kezdő autószerelő vagyok és ilyen költségek nem tudnak most fellépni))

2020. febr. 4. 21:13
 1/6 Beviz Elek ***** válasza:

Én csak egy hobbiszerelő vagyok, csak saját autót szerelek mert nem akarom másét elrontani, de még így is tisztában vagyok azzal hogy vannak autók amikhez speciális olvasó kell.


Nincs pénzed minőségi, szervízeknek gyártott diagnosztikára, de azért tudjon (szinte) mindent? Az a szomorú hírem hogy egy drága Delphivel nem sikerült kiolvasni olyan autót amit egy ELM327-tel sikerült. Olyat senki nem fog tudni ajánlani ami nem drága, de mégis a legtöbb autóhoz jó, főleg hogy mindenki a saját 1 olvasóját tudja ajánlani a saját autójához amit kipróbált.


Én típuspecifikusan gyűjtögetnék. Egy régi laptop (talán xp-32bit a legjobb), majd márkánként beszereznék 1-1 olcsó koppintást aliról. Vag-hoz vcds, hondához hds, toyotához techstream, régi nissanhoz consult, stb stb

2020. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Körülbelül 100ezer forint értékben tudnék venni, és valami koppintásos dolog is megfelelő lenne nekem, csak nemtudom mit válasszak. Ebay-en böngésztem, és van 1-2, de 100ezret nem fogok arra kiadni ha nem megfelelő lenne a gép.
2020. febr. 4. 22:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Olcsóbb fajtát vettem eBay-ről. Kb. 3-4 alkalmat tudtam használni...
2020. febr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Láttam ezt a diag programot:

[link]



Meg láttam eddig ezt:

[link]



Ezeknek van valami értelme megvenni? Vagy csak hibakód olvasásra valók meg törlésre? Mert annyiért kicsit drágák.

2020. febr. 5. 12:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is hobbiszerelő vagyok, egy 2000 forintos ELM327-em van, az újabb típusokat nem olvassa, de a régiekkel jól elboldogul olvasás-törlés szinten. Ha nem csak ennyit szeretnél, hanem pl. immot programozni, porlasztót feltanítani, az már zsebbenyúlós.
2020. febr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, feltanítani, akarok, programozni, pl. Porlasztót, kormányműt,légrugó csere,részecskeszűrő csere tehát ilyen komoly gépre lenne szükségem.
2020. febr. 15. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!