Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez mennyire súlyos memória...

Ez mennyire súlyos memória probléma?

Figyelt kérdés

Körülbelül két hete vettem egy új számítógépet. Az első pár napban semmi probléma nem volt vele, aztán nekiállt random kékhalálokat produkálni. Általában böngészés közben. Elkezdtem keresgélni, és eljutottam a Windows memóriadiagnosztika nevű eszközéhez, ami problémát jelzett. Ebben nem voltam biztos, úgyhogy gyorsan leszedtem a memtest86 nevű programot ami nem túl bíztató dolgokat mutatott. Akkor ez a memória kuka?


[link]



2014. jan. 19. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg. én a helyedben gyorsan vennék is másikat hozzá mert brutális drágulás várható.
2014. jan. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Két hete vettem iponról, szóval szerencsére még garanciális.
2014. jan. 19. 17:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Garanciában vetted?
2014. jan. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor vidd vissza de nézd meg az alaplap kompatibilitási listában hogy szerepel-e a te RAM-od ha nem akkor inkább cseréld le olyanra ami oké
2014. jan. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vagyis cseréltesd le
2014. jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy nagyon alap dolgot érdemes kipróbálni, memóriát szedd ki és rakd vissza újra. Vagy másik slotba, ha van rá esélyed. Láttam ennél már nagyobb csodát is gépeknél :D
2014. jan. 20. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, de vagyok annyira tapasztalt, hogy megpróbáltam, de sajnos eredménytelenül. Ma adtam át a garanciafutárnak. Remélem megcsinálják, vagy kicserélik.
2014. jan. 23. 17:21
 8/8 anonim válasza:
Hát megcsinálni biztos nem fogják. Az azért meredek lenne egy memoárt megberhelni a sufniban. De cserére lehet esélyed - ha a saját műhelyükben is produkálja a hibát.
2014. febr. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!