Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audiról Lexusra?

Audiról Lexusra?

Figyelt kérdés
Jelenleg van egy Audi A6 2.0 Tdi autóm 2007-es és szeretném lecserélni , mivel többnyire városban használom így benzin vagy hibridbe gondolkodtam és szembe jött a Lexus is 300h 2013-as évjárat . Külsőre és belsőre nagyon tetszik az autó de még soha nem vezettem lexust és az ismerőseim körében sem volt senkinek esetleg tudnátok mondani róla pár infót milyen megbízható a kocsi illetve a szerviz költsége mondjuk egy hasonló évjáratú audihoz képest milyen drága

2020. febr. 5. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem olcsobb, de kevesebbszer kell szervizbe jarj mint egy audival
2020. febr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Csalódás lesz, túlértékelik sokan a Lexust.
2020. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Beviz Elek ***** válasza:
76%

Nem A6 és nem 300h, hanem A3 és IS200, de egy megváltás volt a csere. A Lexus simán elmegy hónapokig anélkül hogy valami elf sná magát.


A Lexusban nem érzem azt a prémiumságot amiről áradoznak, ugyanolyan kongó lemez mint egy Swift csak valamivel több szigetelést tettek bele, megbízhatóságra, fenntarthatóságra és élményre viszont sokkal jobb.


Az Audi érzetre sokkal minőségibb, patentul össze van rakva csak... műszakilag nincs a toppon.


Nem csak nekem, népítéleten, megbízhatósági listán is össze lehet hasonlítani az autókat.

2020. máj. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

el sem olvasom a kérdést.


Lexus

2020. máj. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!