Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Volkswagen Passat 1.9 PDI Tipronic automata 1999 vélemény?

Sziasztok! BMW-t akartam én venni de beültettek egy ilyen Passatba, mondom eredj már, hogy néz ki? Aztán beultem mentem vele egy kort és tök oxa a tajiga. Szóval vélemény? Megtetszett a kocsi, ha megveszem mire figyeljék? Tipushibak? Mennyit eszik? Normalis válaszokat kerek, jó csaj árulja a kocsit sajna ő nincs benne a vételárban. Köszi!

Kérdések hasonló témákban:
autó, internet, bőr, lány, BMW, Volkswagen, kocsi, Passat

febr. 6. 14:42  Privát üzenet  

A válaszok
Szuper, csak egy kicsit fiatalabbat vegyél! Olyan 15 évvel fiatalabbat...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont febr. 6. 15:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi :D :D :D :D Megnevettettél, de értem a komolyságot is :D de arra nincs pénzem szóval ez maradt :D :D :D köszi a választ :D :D :D

# 2/7Időpont febr. 6. 16:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Amolyan csóró, de ügyes és talpra esett figura vagyok aki a jég hatan is megél, na meg szorgalmas szal szerviz dijjat összespórolom, nem leszek sóher, cserélek majd olajat stb szóval tudom régi kocsi romlanak dolgok de na ;)

# 3/7Időpont febr. 6. 16:36 Privát üzenet
Mennyid van kocsira és mire akarod használni?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont febr. 6. 18:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

800.000 ezer max. Gyakorlatilag jönni menni inkább városban, de heti 3x ki kell ugranom vidékre ;) Városban is hosszútávra használnám. Hosszabb utakra ;)

# 5/7Időpont febr. 6. 18:21 Privát üzenet
Én inkább egy golfot vennék ennyiért!Lehetőleg kézi váltóval

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont febr. 6. 18:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm, megfontolom ;)

# 7/7Időpont febr. 6. 18:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Merjek DSG-s autót venni?
Mercedes c osztály (coupé) automata diesel vagy benzin vagy VW Golf 7 ferdehátú kezi valtos diesel? 4millió Ft környékén
Automataváltó olajat hogyan kell lecserélni? Hiszen ha leengedjük akkor kb a fele jön le, mert a többi a rendszerben marad
1997 Passat B5 1.9 tdi (110le) automata váltóba milyen olaj kell? Gyári könyv nincs már meg.
1997/12 Gombölyű passat nem triptonic automata váltó, hanem sima 4 seb. mennyit fogyaszt?
Vw passat b5.5 automata. Menet közben a fordulat ingadozik nem nagyon de érezhető mitől lehet ez? Illetve néha gondol egyet és mintha elmenne az erő belőle. Mi lehet a gond?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!