Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Igénytelen vagyok, ha koszos...

Igénytelen vagyok, ha koszos belül a kocsim? (link) Apum azt mondta igénytelen, ő mutatta poénból a videót, hogy így néz ki nekem is. Trehányság az hogy nem foglalkozom egy tárgyal?

Figyelt kérdés
Nekem nagyjából így néz ki, mint a linkelt videóban a ford, csak azért nincs benne ennyi szemét, azt kiszoktam szedni. Porszívózni, takarítani nem szoktam, nekem arra nincs időm és nem vinném ki a lakásból a porszívót lerakni a földre, hogy utána koszosan hozzam be. Nem tartom magam igénytelennek, de az autó egy közlekedési eszköz, nem az életemet élem le benne, mint egy lakásban, így azon felül hogy kidobálom a csipszes zacskót vagy az ételes dobozokat mással nem foglalkozom, egy BKV busz sem tisztább. Szerintem sokkal fontosabb egy autó karban tartása, például a fékek és az olaj, mint a tisztasága.
2020. febr. 6. 15:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Rendetlen disznóként mondom, hogy igen, igénytelenség


Porszívó meg van egy csomó kúton meg az autómosóban is

2020. febr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Igen , igénytelen trehány vagy.

A lakást is felesleges akkor kitakaritani mert van olyan ember aki putriba lakik és nem takaritja.

Ez a példa képed???

2020. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Hiányzik a link.

Amúgy a kocsi tisztán tartása közlekedésbiztonsági szempontból is lényeges: pl. sáros időben a felverődött sarat még vizesen érdemes lecsapatni (akár naponta), mert a sárban levő víz egy idő után elkezdi enni a kasztnit.


Amúgy tényleg igénytelenség, ha full szutyok a kocsi. Minimális odafigyeléssel tök szépen tisztán, rendben lehet tartani az autót. Én pl ha tudom, ogy olyan helyre megyek, ahol megizzadok, piszkos leszek, akkor mindig van nálam egy törölköző, amit magam alá terítek, és így nem a kárpit lesz piszkos/büdös.


Szóval igen, ha koszos belül a kocsid akkor igénytelen vagy szerintem is.

2020. febr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
2020. febr. 6. 16:02
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, a minap láttam egy kamionos videóját. Ő négy órán át csutakolta a kabint. Még fertőtlenítőt is használt, meg műszerfal fényesítőt, meg mindent. De ha te mocsokban érzed jól magad, akkor maradjon minden úgy.
2020. febr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ja, elég igénytelen s trehány vagy, ha képes vagy így jól érezni magad az autóban, ráadásul azt sem érted, hogy ez miért baj.
2020. febr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Most attól függ mire használod az autót...


Ha mondjuk egy munkásautó amivel építkezésre hordod az embereket akkor nem számít a kosz :D


Ha egy családi autó azért ennyi szemét ne legyen benne szerintem.

2020. febr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ez valami undorító, be nem ülnék ilyen autóba.
2020. febr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Enni nem szoktam a kocsiba, sár meg kosz, kavicsok ilyesmi nyilván megy be akaratlanul is, de a 4 gumiszőnyeget kiszedni meg lemosni kb 5 perc, kiporszívózni még 5 perc, de legyen a kettő együtt 15 perc. Ennyit azért rá lehet szánni havonta szerintem. Amíg ezt bepötyögted meg nézted a fordos videót, kitakaríthattad volna a kocsit.
2020. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel mások kedvéért ne szarakodj vele. Én általában a szemetet kidobálom, és évente 2-4-szor kiporszívózom. Apósomnak térdig ér a dzsuva, ha nem érdekel akkor sincs semmi.
2020. febr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!