Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes váltanom?

Érdemes váltanom?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy 5 ajtós, 50 lovas Swiftem van.

Most nagyon jó áron hozzájuthatnék egy 1.5-ös “full extrás” Ignishez.

Igazából ami miatt váltanék

Tetszik a magasabb üléspozíció.

A sok extra (enyémben még szervo sincs)

Az erősebb motor

Mennyire kényelmesek, csendesek ezek az Ignisek?

Autópályán nem lenne használva.

60% város a maradék kényemes 90-100-as tempó



2020. febr. 6. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs 50 lóerős Swift, 53 lesz az, ha régi 1000 köbcentis. Az Ignis nyilván korszerűbb, erősebb, biztonságosabb, fiatalabb, és kényelmesebb beszállni. Viszont nem nagyobb autó, és valószínűleg a fogyasztása sem lesz kevesebb, sőt. Neked kell mérlegelni, megéri-e a váltás.
2020. febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Neked kell tudni, hogy a plusz kényelem (szervó, magasabb ülés pozíció, stb) megéri-e a plusz költségeket, és te tudod felmérni a két autó közötti műszaki, állapot béli különbséget.

A Swiftbe le kell ülni a földre, onnan felkászálódni kiszálláskor, az Ignisbe meg bele kell ülni, és a kiszállás is könnyebb - vannak, akiknek ez megfizethetetlen, másoknak nem számít.

Az Ignis nem egy kényelmesen ringatózó autó, és nem is csendes. A Swift sem az, de az Ignis magas felépítése, kocka formája miatt nagyobb légellenállással halad, a hátsó futóműve meg szinte teherautóra jellemzően primitív.


Próbáld ki, és csak te tudod eldönteni, milyen az összhatás.

2020. febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

bahhhh nekem herótom van a magasan ülő autóktól.

egy időben vezettem peugeot partnert, lehet valakinek tényleg bejön ez a magas üléspozíció de szerintem alacsonyan ülni ezerszer jobb.

2020. febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem kenyelmetlenul magasan voltak a pedalok ignisben. Swifthez kepest nagyon nagy a kulonbseg. Amugy ha tetszik, megeri neked, akkor valtsal.
2020. febr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha alkalmi vétel, csapj le rá. Ráadásul az 1.5 változatra nem jellemző a váltó hiba, mint az 1.3 - ra. De, ha megveszed, a fékolaj csere legyen az első, mert az ABS kocka hiba ezekre is jellemző, ha nincs 2 évente fékolaj cserélve. A rég Swift fogyasztását nem fogja hozni, de cserében jobb vezetni, a 99le. 1.5 vvt motor fürgén mozgatja a karosszériát.

Szerintem cseréld le a Swiftet, már el járt felettük az idő.

2020. febr. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a családban Ignis is van, meg Swift is. Az vitathatatlan, hogy nálunk a swift lényegesen kevesebbet fogyaszt. Engem zavar, hogy nagyon alacsony a swift, viszont számomra az ignis sem kényelmes, ráadásul olyan kis dobozka, abszolút nem stabil. Autópályán kész életveszély. Én jobban szeretem a swiftet használni, bár az tény, hogy az ignisek korszerűbbek. Vedd meg, ha tényleg olyan jó áron tudnál hozzájutni.
2020. febr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vedd meg! teljesen tip-top kis autó! autópályától sem kell félni,rendszeresen megyek pályán,jó-jó csak 130 cal, de teljesen korrekt.mondjuk hangja van már 130 nál,de ha nem figyelsz magától felmegy 140 re.
2020. febr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!